УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | "Зрада" в Нацполіції

'Зрада' в Нацполіції

Офшорні скандали відійшли на другий план, і ЗМІ охопила нова "зрада". Тепер вже в МВС. Виявляється, атестацію поліції припинено. Так, принаймні, пишуть українські видання.

Видео дня

Давайте розбиратися.

Читайте: Як посібники терористів потрапляють в Нацполіцію

Почнемо, мабуть, з того, що екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко поширив через ЗМІ начебто телеграму від діючого міністра Авакова.

"1. Приостановить переаттестацию работников УВД Украины в областях, в которых переаттестация не была проведена.

2. Расформировать созданные аттестационные комиссии.

3. Обеспечить проведение постоянного мониторинга оперативной обстановки, особенно в районах размещения объектов жизнеобеспечения, других наиболее важных объектах, немедленное оперативное реагирование на возможные чрезвычайные ситуации с привлечением достаточного количества служебных нарядов и следственно оперативных групп на все сообщения, в том числе анонимные", - цитує Захарченко телеграму у своєму блозі в журналі "Кореспондент"

Тепер читаємо уважно. "УВД Украины в областях" не існує вже більш як півроку. Тепер це ГУ НП (Головні управління Національної поліції). Але звідки про те знати міністру-втікачу? Формувати атестаційні комісії можна тільки в порядку "Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських". А там йдеться про те, що комісія затверджується наказом Національної поліції. Саме цього органу, а не міністра. Тож, відповідно, і розформовувати комісії може саме Нацполіція, і ніяк не міністр. Тоді дивно, чому Аваков звертається саме до обласних керівників, а не до керівництва поліції. Про постійний моніторинг оперативної обстановки нічого й коментувати, бо він відбувається постійно, згідно з законами України, і не переривався за бажанням когось із посадових осіб. Навіть якщо це міністр, хоч і в минулому.

Тобто зараз країна активно обговорює панічну заяву міністра-втікача Захарченка. Він, до речі, перебуває у міжнародному розшуку. Але кого то зараз обходить. Є "зрада"…

Дивним чином до цього фейку почав долучатися і Автомайдан. Маючи своїх представників у атестаційних комісіях, організація на тому ж "Кореспонденті" заявляє про перерву в роботі комісій на невизначений час.

Можу вас запевнити - атестація йде повним ходом. Незважаючи на заяви злочинців-втікачів і оприлюднення їх "телеграм". До речі, днями вся країна гуділа про чергову неявку на атестацію Іллі Ківи. То куди він не з’явився, якщо атестацію зупинено?

Моя вам порада: не шукайте "зраду" там, де її немає. І не розповсюджуйте фейків від злочинців. Захарченка дуже чекають українські правоохоронці. І точно не для проведення атестації.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...