Працюю над книгою "Політ над прірвою". Ось перші сторінки.

Передмова.

Цю книгу я присвячую своїй дитині - Борису Сергійовичу Крижанівському.

Моєму хлопчику було всього чотири роченьки, коли він пішов з життя…

1 квітня на день усіх усміхнених Боря народився. Мій шлюб був щасливий і наш синочок прийшов в цей світ улюбленцем мами Наталії та тата Сергія. Це відбувалося так яскраво і тому його чекали майже усі з моїх рідних та друзів. У нас не було два роки дітей. Ми поїхали відпочивати в Болгарію. Поселились в чудовий приватний готель на березі Чорного моря неподалеку Варни. Я відчував подих вітру, осяяння долі і моя дружина була щасливою зі мною. В таких відносинах повинні народжуватись діти. Ввечері ми ходили до друзів, танцювали, я носив її на руках, у танці кружляв та примовляв, що кращої дружини не має у світі. Було весело і все у природі готувалося до омріяного дійства. Я з Наталією це відчули в перший же день. Коли ми купалися у морі, сонечко, наче обручом лягло на плечі моєї дружини. Ми здогадалися, що таїнство ночі дало життя новій людині. Це був хлопчик. Мрії, коли ти дуже хочеш – збуваються. Так, рівно через дев’ять місяців, з’явився на світ Борис.

Все, що буде описано у книзі є спогадами і несуть у собі енергетику людей, що мали та мають стосунки зі мною. Багатьох не має на Білому Світі, ті хто є – дорогі мені, хоча не усі розділяють мої погляди, думки, життєві позиції. Моя праця безумовно є спроба надати Вам достовірну інформацію, щодо подій, почуттів і роздумів над нашим минулим, сучасним та мріями про майбутнє через призму мого життєвого шляху. В цій книзі я спробую зробити аналіз сучасного Світу, з його проблемами, та є пошуком моделі існування і людського виміру життя. Сьогодні я очолюю інститут глобальної політики імені Зиновія Кулика, який заснований на початку 2013 року. Цей заклад є науково дослідною установою і стане у пригоді кожному з Вас та буде надавати поради представникам Урядів багатьох країн, насамперед нашої держави – України.

Сучасний світ опинився на межі третьої Світової війни. Трансформація ідеологій в своєму розумінні не має примирення. Так само релігійні відносини стають каменієм спотикання у розвитку відносин між державами. Постійний ріст населення Землі стає очільником майбутніх загроз з енергетичних, продовольчих та економічних відносин народів. У кожній нації чи діаспорі приймаючої країни є план свого збереження і не завжди він співпадає з планом керівників країн. Це є поштовхом для революцій та нових Майданів. Пригадуєте Запоріжську Січ? Єдина само урядова установа у світі з’явилася на при кінці 16 століття саме в Україні. Я пишаюся своєю Ненькою. Ми здатні подолати усі негаразди та пройти шлях, який дасть наступним поколінням змогу жити у цивілізованому Світі."

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги