УкрРус

Про "Комітет порятунку України"

"Створення прокремлівського "Комітету порятунку України" відповідає громадському запиту на помірних і адекватних політиків". Про це інформаційному ресурсу "ЛуганськІнформЦентр"(ЛНР) заявив кишеньковий "політолог" т.зв. голови "ЛНР" Плотницького, кандидат політичних наук Олександр Проценко.

3 серпня екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення "Комітету порятунку України". Про це Азаров заявив на прес-конференції, яка проходила в готелі "Україна" в Москві. Колишній прем’єр-міністр зазначив, що створений комітет вирішив висунути в претенденти на пост Президента України колишнього Народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника.

Варто відзначити, що "екс-міністр оборони" ДНР Ігор Гіркін заявив у соцмережах, що цей комітет є черговою симуляцією діяльності від помічника президента РФ Владислава Суркова. "Судячи з їх риторики і "кандидата в Президенти"- це черговий "симулякр". Упаковка зовні правильна, а зміст - все той же -сурковський... Про те, що Сурков і Ко (і вся інша п'ята колона") займається відвертим шкідництвом, фактично "переводячи стрілки" за свої провали і зраду безпосередньо на ВВП, я писав і говорив ще у вересні-жовтні минулого року. Нічого не змінилося з тих пір, крім того, що їхні зусилля приносять з кожним втраченим місяцем все більший ефект", - заявив Гіркін.

У самопроголошеній "ДНР" також із скептицизмом поставилися до цього "комітету". Відповідаючи на питання про готовність влади самопроголошеної республіки співпрацювати з новою організацією, "спікер Народної ради" "ДНР" Андрій Пургін

зазначив, що в даний момент не готовий працювати в контакті з новою структурою.

В той же час луганським бойовикам цей "комітет" "зайшов" аж так, що вони забезпечили виступ "політолога", який розхвалив новостворену структуру і зокрема "дєдушку Азарова". Надаю вам можливість ознайомитися з риторикою кандидата наук.

"Це (створення "комітету") - суспільний запит. В Україні практично не залишилося політиків загальнонаціонального рівня, яким би люди в цілому довіряли, тобто мали б позитивну різницю рейтингів довіри і недовіри".

"У людей запит на нові обличчя або на адекватних політиків, а не на ура-патріотичну риторику, що прикриває управлінський непрофесіоналізм і дилетантство представників постмайданної влади".

Пане політолог, але кого ви назвали новими обличчями? Азарова та Олійника?

Проценко підкреслив, що екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров з-за кордону озвучив важливий меседж, "який практично неможливо без наслідків для особистої безпеки озвучити на території України". "Про те, що в країні йде громадянська війна, і найголовніше завдання для політиків - зупинити її за всяку ціну, розповісти про неї правду українцям. А Володимир Олійник, як можливий кандидат у Президенти України, висловив готовність першим ділом "стати на коліна і попросити вибачення у жителів Донбасу", - пояснив політолог.

Невже колінкування регіонала Олійника, який причетний до кривавої трагедії,в якій гинуть наші співвітчизники , допоможе воскресити загиблих людей? Чи відремонтує будинки? Чи поверне розграбовані та вивезені в Росію заводи? Коли так – нехай стає, це в його віці корисно і як фізична вправа.

На думку Проценко, Азаров є неоднозначною політичною фігурою: "З одного боку, до нього прилип стійкий образ недорікуватого і ортодоксального "дідуся", який під час правління Януковича виступав своєрідним "громовідводом", збирав на себе весь негатив від непопулярних реформ, як його називали в кулуарах, проте при цьому всі економічні успіхи і досягнення тих часів так чи інакше були його заслугою", - зазначив він. За словами "експерта", зараз на тлі тієї провальної економічної політики, яку розвернуло уряд України, "у Азарова з'являються шанси на те, щоб стати "рятівником" (так в оригінальному тексті), виступити в ролі лідера антикризової команди.

Пан політолог вважає, що рятівником України стане недорікуватий дідусь, який проводив непопулярні реформи? Можна зробити висновок, що, на думку кандидата наук, Україну зможе врятувати "дєдушка" з екзилу, який не може до пуття двох слів державною мовою сказати. Схоже на те,що цей "комітет спасатєлів" зроблено виключно під "ЛНР", якщо навіть в "ДНР" його не визнають

Додам ще трохи з виступів того ж таки "політолога".

"Київ докладе всіх зусиль, щоб не допустити високих показників "Опозиційного блоку" на місцевих виборах. Така поведінка Києва обумовлена електоральними вимірами, які показують, що навіть при мінімальній явці в цих містах "Опозиційний блок" і кандидати від нього лідирують". "Зрозуміло, що Південний Схід все одно залишиться політичною противагою в такомувипадку", - упевнений "експерт.

Дякую за турботу, але варто подумати – чи треба нам на нашій землі політична противага у вигляді банд орків з "Градами", відсутність води, світла та можливості заробляти?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги