Про "Комітет порятунку України"

13.6т

"Створення прокремлівського "Комітету порятунку України" відповідає громадському запиту на помірних і адекватних політиків". Про це інформаційному ресурсу "ЛуганськІнформЦентр"(ЛНР) заявив кишеньковий "політолог" т.зв. голови "ЛНР" Плотницького, кандидат політичних наук Олександр Проценко.

3 серпня екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення "Комітету порятунку України". Про це Азаров заявив на прес-конференції, яка проходила в готелі "Україна" в Москві. Колишній прем’єр-міністр зазначив, що створений комітет вирішив висунути в претенденти на пост Президента України колишнього Народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника.

Варто відзначити, що "екс-міністр оборони" ДНР Ігор Гіркін заявив у соцмережах, що цей комітет є черговою симуляцією діяльності від помічника президента РФ Владислава Суркова. "Судячи з їх риторики і "кандидата в Президенти"- це черговий "симулякр". Упаковка зовні правильна, а зміст - все той же -сурковський... Про те, що Сурков і Ко (і вся інша п'ята колона") займається відвертим шкідництвом, фактично "переводячи стрілки" за свої провали і зраду безпосередньо на ВВП, я писав і говорив ще у вересні-жовтні минулого року. Нічого не змінилося з тих пір, крім того, що їхні зусилля приносять з кожним втраченим місяцем все більший ефект", - заявив Гіркін.

У самопроголошеній "ДНР" також із скептицизмом поставилися до цього "комітету". Відповідаючи на питання про готовність влади самопроголошеної республіки співпрацювати з новою організацією, "спікер Народної ради" "ДНР" Андрій Пургін

зазначив, що в даний момент не готовий працювати в контакті з новою структурою.

В той же час луганським бойовикам цей "комітет" "зайшов" аж так, що вони забезпечили виступ "політолога", який розхвалив новостворену структуру і зокрема "дєдушку Азарова". Надаю вам можливість ознайомитися з риторикою кандидата наук.

"Це (створення "комітету") - суспільний запит. В Україні практично не залишилося політиків загальнонаціонального рівня, яким би люди в цілому довіряли, тобто мали б позитивну різницю рейтингів довіри і недовіри".

"У людей запит на нові обличчя або на адекватних політиків, а не на ура-патріотичну риторику, що прикриває управлінський непрофесіоналізм і дилетантство представників постмайданної влади".

Пане політолог, але кого ви назвали новими обличчями? Азарова та Олійника?

Проценко підкреслив, що екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров з-за кордону озвучив важливий меседж, "який практично неможливо без наслідків для особистої безпеки озвучити на території України". "Про те, що в країні йде громадянська війна, і найголовніше завдання для політиків - зупинити її за всяку ціну, розповісти про неї правду українцям. А Володимир Олійник, як можливий кандидат у Президенти України, висловив готовність першим ділом "стати на коліна і попросити вибачення у жителів Донбасу", - пояснив політолог.

Невже колінкування регіонала Олійника, який причетний до кривавої трагедії,в якій гинуть наші співвітчизники , допоможе воскресити загиблих людей? Чи відремонтує будинки? Чи поверне розграбовані та вивезені в Росію заводи? Коли так – нехай стає, це в його віці корисно і як фізична вправа.

На думку Проценко, Азаров є неоднозначною політичною фігурою: "З одного боку, до нього прилип стійкий образ недорікуватого і ортодоксального "дідуся", який під час правління Януковича виступав своєрідним "громовідводом", збирав на себе весь негатив від непопулярних реформ, як його називали в кулуарах, проте при цьому всі економічні успіхи і досягнення тих часів так чи інакше були його заслугою", - зазначив він. За словами "експерта", зараз на тлі тієї провальної економічної політики, яку розвернуло уряд України, "у Азарова з'являються шанси на те, щоб стати "рятівником" (так в оригінальному тексті), виступити в ролі лідера антикризової команди.

Пан політолог вважає, що рятівником України стане недорікуватий дідусь, який проводив непопулярні реформи? Можна зробити висновок, що, на думку кандидата наук, Україну зможе врятувати "дєдушка" з екзилу, який не може до пуття двох слів державною мовою сказати. Схоже на те,що цей "комітет спасатєлів" зроблено виключно під "ЛНР", якщо навіть в "ДНР" його не визнають

Додам ще трохи з виступів того ж таки "політолога".

"Київ докладе всіх зусиль, щоб не допустити високих показників "Опозиційного блоку" на місцевих виборах. Така поведінка Києва обумовлена електоральними вимірами, які показують, що навіть при мінімальній явці в цих містах "Опозиційний блок" і кандидати від нього лідирують". "Зрозуміло, що Південний Схід все одно залишиться політичною противагою в такомувипадку", - упевнений "експерт.

Дякую за турботу, але варто подумати – чи треба нам на нашій землі політична противага у вигляді банд орків з "Градами", відсутність води, світла та можливості заробляти?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги