Тепер Ростов "керуватиме" не лише Кримом

24.2т

28 липня Володимир Путін змінив статус Криму, ліквідувавши "Кримський федеральний округ". Ми маємо розуміти, що все, що нині робить керівництво Російської Федерації вписується в гібридну стратегію ведення війни, яку вони розпочали проти України. Тобто, тут є і інформаційна, і військова, і адміністративної складові.

Якщо дивитися з точки зору інформаційної складової, то ми знаємо, що після анексії Криму були введені санкції проти півострова, які унеможливлювали або обмежували, наприклад, відкриття іноземних компаній тощо. З одного боку, рішення про ліквідацію "Крисьмського федерального округу" має на меті, в тому числі, полегшення з боку санкцій з боку РФ. Саме тому сьогодні (29 липня. - Ред.) ми почули, що вже, Мустафа Джемілєв заявив про те, що українська влада тепер повинна вимагати введення санкцій проти всього Південного округу РФ.

Але є ще один момент: якщо ми говоримо про повну ліквідацію "Кримського округу", то слід розуміти, що там були певні полегшення відносно законів і правил, які існують в Росії. Наприклад пенсіонери-кримчани користувалися пільгами на проїзд, яких для звичайних росіян нема. Окрім того були певні полегшення в правилах на період перехідного періоду відносно оподаткування чи отримання інвалідності. Треба розуміти, що всі ці пільги нині будуть ліквідовані. Відомо, в Криму плата за комунальні послуги набагато менша, аніж в Росії і це також ліквідують.

Ще є військова складова. Так, за день до ліквідації статусу, 27 липня, у своєму виступі міністр оборони РФ Сергій Шойгу розказав, що завершений перехід кримських військ під командуванням Південного військового округу. На сьогоднішній момент, як повідомляла українська розвідка, в Криму присутні 24 тисячі російських військових, 613 танків, 100 літаків. Своєю чергою, раніше повідомлялось, що на Донбасі створені 2 армійські корпуси, які підпорядковуються тому самому Південному військовому округу зі штабами у Донецьку і Луганську і які керуються військовими РФ (36 тисяч військових).

Таким чином, Кремль створив 5 міністерств, які підпорядковуються Південному адміністративному округу. Тобто, ми бачимо, що окуповані українські території виведені в єдине військове і адміністративне командування. Тобто, Кремль не відмовляється від своїх планів використовувати наші території як плацдарм для дестабілізації ситуації в Україні. На фоні всієї цієї інформації, це дуже серйозних сигнал для нас і ми повинні вробляти стратегію для оборони нашої країни.

Читайте все новости по теме "Аннексия Крыма" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости