УкрРус

Тепер Ростов "керуватиме" не лише Кримом

28 липня Володимир Путін змінив статус Криму, ліквідувавши "Кримський федеральний округ". Ми маємо розуміти, що все, що нині робить керівництво Російської Федерації вписується в гібридну стратегію ведення війни, яку вони розпочали проти України. Тобто, тут є і інформаційна, і військова, і адміністративної складові.

Якщо дивитися з точки зору інформаційної складової, то ми знаємо, що після анексії Криму були введені санкції проти півострова, які унеможливлювали або обмежували, наприклад, відкриття іноземних компаній тощо. З одного боку, рішення про ліквідацію "Крисьмського федерального округу" має на меті, в тому числі, полегшення з боку санкцій з боку РФ. Саме тому сьогодні (29 липня. - Ред.) ми почули, що вже, Мустафа Джемілєв заявив про те, що українська влада тепер повинна вимагати введення санкцій проти всього Південного округу РФ.

Але є ще один момент: якщо ми говоримо про повну ліквідацію "Кримського округу", то слід розуміти, що там були певні полегшення відносно законів і правил, які існують в Росії. Наприклад пенсіонери-кримчани користувалися пільгами на проїзд, яких для звичайних росіян нема. Окрім того були певні полегшення в правилах на період перехідного періоду відносно оподаткування чи отримання інвалідності. Треба розуміти, що всі ці пільги нині будуть ліквідовані. Відомо, в Криму плата за комунальні послуги набагато менша, аніж в Росії і це також ліквідують.

Ще є військова складова. Так, за день до ліквідації статусу, 27 липня, у своєму виступі міністр оборони РФ Сергій Шойгу розказав, що завершений перехід кримських військ під командуванням Південного військового округу. На сьогоднішній момент, як повідомляла українська розвідка, в Криму присутні 24 тисячі російських військових, 613 танків, 100 літаків. Своєю чергою, раніше повідомлялось, що на Донбасі створені 2 армійські корпуси, які підпорядковуються тому самому Південному військовому округу зі штабами у Донецьку і Луганську і які керуються військовими РФ (36 тисяч військових).

Таким чином, Кремль створив 5 міністерств, які підпорядковуються Південному адміністративному округу. Тобто, ми бачимо, що окуповані українські території виведені в єдине військове і адміністративне командування. Тобто, Кремль не відмовляється від своїх планів використовувати наші території як плацдарм для дестабілізації ситуації в Україні. На фоні всієї цієї інформації, це дуже серйозних сигнал для нас і ми повинні вробляти стратегію для оборони нашої країни.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги