Порошенко дав директиви Яценюку перед візитом в Нью-Йорк

6.2т

Відмова Президента Порошенка брати участь в генеральній сесій асамблеї ООН пов’язана з тим, що йому в ці дні краще знаходитись в межах країни та тримати під контролем складну ситуацію на Сході щодо дотримання режиму припинення вогню.

Принаймні, так вважає більшість речників офісу Порошенка. На мій погляд, окрім необхідності концентрувати увагу на внутрішній політиці, Президент прийняв рішення делегувати на асамблею, окрім потужного дипломатичного десанту, високе політичне представництво України в обличчі прем’єр-міністра Яценюка. Наскільки мені відомо, перед візитом в США Арсеній Петрович отримав всі необхідні директиви від українського лідера, і це дуже позитивний з точки зору тактик сигнал для глобального Заходу, що не скажеш про бачення агресивного Кремля.

Жест консолідації і відсутності передвиборчої боротьби між керівниками України надає можливості Яценюку провести додаткові переговори щодо якнайшвидшої імплементації досягнутих домовленосте в ході Вашингтонського візиту Президента України. Відвідування Яценюком важливого міжнародного Заходу в Нью-Йорку замість Порошенка ще й свідчить про те, що і після парламентських виборів в Україні ці політики зможуть цивілізовано співпрацювати, адже розуміння ситуації та спільний погляд щодо встановлення стабільності породжує державницьку позицію команд.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости