Вони – вже не терористи. А путінські загарбники

Ми якось затримались із визначенням нового терміну для тих озброєних дивізій, що воюють проти нас на Сході України. Сьогодні це, щонайменше, російські загарбники, путінські ескадрони смерті. Підібрати точне визначення дуже важливо для правильного сприйняття того, що відбувається.

Ще вчора ми їх називали проросійськими терористами. Пригадую, "Обозреватель" одним із перших назвав усіх учасників бутафорії під назвою "ДНР" та "ЛНР" терористами. Інші видання ще тривалий час за інерцією позиціонували їх як "проросійських активістів", і це виглядало так, ніби мирні жителі Сходу України з автоматами захищають своє право на федералізацію та російську мову.

Знадобилася не одна смерть, аби лідери громадської думки визначилися: вони бандити промислового масштабу, і за світовими мірками це називається "тероризм", і їх мета зовсім не гуманна, федералізмом тут не пахне. В результаті піврічної діяльності отих "активістів" Донбас втратив більше половини економіки, а вчорашні прихильники "ДНР" шукають притулку у "бендерівців".

Це було вчора. В лавах терористів тоді перебувало повного різного генетичного сміття, вояків-аматорів та твердолобих любителів "руського міра" з українським паспортом.

Нині все змінилося. Проти нас офіційно діють регулярні війська, з терористом №1 Володимиром Путіним на чолі. Тому для сприйняття дійсності і правильного реагування на неї потрібні точні терміни. Все живе в Донбасі знищують російські загарбники, інтервенти, карателі. Синонімічний ряд до може бути значно ширшим, але суть одна: вони нікого нікуди не збираються приєднувати, а лише знищувати.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости