, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Прем'єр має протерти окуляри

3.7т

Давайте розділяти політиканство, політичні прийоми і ситуацію, в якій зараз опинилася країна. На жаль, всі ризики для України, які могли настати — вже настали. Війна — факт, зубожіння — факт. Інституційна криза, коли державні інституції атрофуються, розпадаються — теж факт. За цих обставин політика йде із життя суспільства. Вона починає жити своїм паралельним життям, яке дедалі менше перетинається із життям населення. І все б нічого, суспільство цілком могло б обійтися без політики і влади. Подивіться на наш добровольчий і волонтерський рух, коли державні функції замістились громадянським суспільством.

Але політика і влада згадують про нас тоді, коли треба платити податки. І забираючи у нас цей ресурс, витрачають його не на суспільний розвиток, а пускають по корупційні схеми. Банально: просто розкрадають. Таким чином, політика шантажу, яка зараз проглядається, це лише окремий приватний випадок загальної морально-інтелектуальної деградації політичного класу.

Як один із виходів із ситуації є якомога швидше сформувати компетентний уряд. Але політична сила, яка у парламенті представляє прем'єр-міністра, вдається до шантажу. Це ознака їх некомпетентності і безвідповідальності. Ми вже бачили роботу цього уряду. Прем'єр посади не тримається — він тільки у відставку не збирається. Він же людина не дурна, чудово розуміє, в якому стані економіка. Тим паче має окуляри, може їх протерти і подивитися в якому стані економіка, коли він керував країною. І як за той період змінилися основні показники суспільного буття. Інфляція, курс, ціни... Ситуація очевидна і розумній людині має бути зрозуміло, що це саме результат його діяльності. Він сам мав би подати у відставку, а не витрачати час і енергетику парламенту на те, щоб його в цьому переконати. Опісля фракції мають відмовитися від квот і уряд має бути сформований із кризових менеджерів. Людей, які будуть не красти, а витягувати галузі й напрямки, доручені відповідним міністерствам.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги