Голоси за відставку уряду будуть

65

16 лютого все було зроблено для того, щоб залишився діючий прем’єр-міністр із діючим урядом. Політичну кризу це тільки поглибило і зовсім не вирішило. Ми втратили дорогоцінний час і зараз знову повернулися до питання про відставку уряду. А новий уряд із новими міністрами і новими підходами до роботи міг би вже працювати.

Тому перше, з чого треба розпочати пленарний тиждень – це розглянути питання про відставку прем’єр-міністра і всього складу Кабінету міністрів. Після цього потрібно виписати коротку програму діяльності нового уряду. Тобто принципи, на яких такий уряд має бути заснований, які конкретні реформи він повинен втілити у життя. І під ці принципи підібрати менеджерів. Ось логіка, яка може привести до позитивного результату.

Я виходжу із того, що зараз треба говорити не про три сценарії виходу із політичної кризи, Яресько чи інші прізвища, які називаються. Процес слід розпочати із виправлення допущених помилок. Помилка полягає в тому, що ще 16-го лютого уряд треба було відправити у відставку.

Зареєстрована постанова про відставку прем’єр-міністра вже існує. Документ є. Після всього, що відбулося до всіх дійшло прозріння, що в такі ігри із людьми грати не треба. Уряд реанімувати неможливо. Тому думаю, що голоси за його відставку будуть.

Що стосується теми із можливим прем’єрством Садового, то вважаю, що ця ідея виникла спонтанно і аж ніяк не пов’язана із реальними процесами формування уряду в цілому. В ситуації, яка склалася, чим менш публічним буде прем’єр-міністр - тим це краще для країни.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости