Дон Педро, як ти міг?!..

2.8т

Багатьох шокувала вчорашня заява - відверто проросійська - президента ПАРЄ Педро Аграмунта. "Невже той Аграмунт - ватнік?" - спитав мене один з підписників. Ні, не ватнік. Він має іншу слабкість. І у його заяві з вимогою повернення російської делегації насправді немає нічого дивного.

В минулому, коли Аграмунт очолював групу Європейської народної партії в Парламентській Асамблеї Ради Європи, його звинувачували у корупції, а саме у тому (хай пробачать мене мої азербайджанські друзі), що він був підкуплений делегацією Азербайджану і прикривав порушення прав людини в цій країні. До речі, одна з правозахисників, хто тоді звинувачував Аграмунта, Лейла Юнус невдовзі після такої заяви була заарештована у себе на батьківщині за звинуваченнями, які "Human Rights Watch" охарактеризувала як фіктивні.

Тепер ближче до наших справ. Коли у січні цього року дона Педро як лідера ЄНП у Асамблеї згідно джентельменської угоди різних груп в ПАРЄ обрали президентом, він мав дуже цікаву промову. Аграмунт зайняв позицію "і рибку з'їсти, і ... сісти". Себто згадав у правильному контексті українське питання, цитую: "Сепаратисти за підтримки РФ тримають в окупації частину країни...". Ніби і давало нам надію, що Аграмунт - друг України. Менше з тим, ще тоді Георгий Логвинский звернув увагу на дуже тонкий момент: виступивши ніби і на підтримку України, але ..."забув" про Крим. Жодного, жодного слова про анексований півострів.

Тепер навпаки: дон Педро Крим згадує, а те, що анексувала його саме РФ - ні.

Остання заява не лише викрила його як відкритого друга агресорів, а і скомпрометувала Парламентську Асамблею Ради Європи в цілому.

Свічку не тримав, але думаю, що він банально взяв за цю заяву московські гроші. Гроші, заляпані кров'ю наших Героїв і мирного населення.

Горіти йому в пеклі...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги