Бочка дьогтю депутата Ігоря Мірошниченка

Бочка дьогтю депутата Ігоря Мірошниченка

Згадуючи всі події навколо Ігоря Мірошниченка останім часом, одразу згадуєш старий анекдот.

Зустрічаються два приятелі, один іншому каже: "У мене такі неприємності, малий почав курити, донька не ночує дома, на роботі начальник сварить, жінка дома "пиляє" щохвилини... Не життя, а пекло".

Товариш на це відповідає: "Знаєш, так буває, життя - це чорна та біла смуги. От побачиш, ми з тобою зустрінемось через деякий час і все зміниться".

Зустрічаються вони через деякий час, приятель питає: "Ну як твої справи?". А той відповідає: "Знаєш завжди згадую твої слова! Виявляється, тоді у мене була біла смуга!".

Видео дня

Щось схоже відбувається у пана Мірошниченка. На нього відкрито два виконавчих провадження на суму близько 5 000 000 гривень, облили зеленкою, не встигла вона висохнути, як довелось "зализувати рани" від сильних рук "сантехніка", який відгамселив екс-депутата ВР у квартирі, в якій він вже рік не проживає.

Справжній чоловік, у футболці "Аrmani", вирішив і на цьому зробити піар. Що з цього вийшло, знає вся країна.

Звавалось би, все, досить. Але ні!

Поїхав Мірошниченко до Дарницької районої адміністрації вирішувати свої "питання". Як серед білого дня - вкрали улюблений автомобіль БМВ Х5 2014 року випуску. Єдина проблема - автомобіль зареєстрований на іншу людину.

От тепер на сторінках Фейсбуку нова дружина Мірошниченка Яна просить зробити репост та допомогти найти автомобіль, який нахабно украли біля Дарницької райадміністрації.

Інший чоловік, такий собі Сергій Задворний, за хорошу винагороду просить знайти автомобіль БМВ Х5 та надає свої мобільні телефони. Ніхто не каже, що автомобілем їздив депутат Мірошниченко І.М, - боржник та лицемір.

Ну, а останньою краплею у повній бочці дьогтю "шанованого" депутата стала подія у місті Суми.

Ігоря Мірошниченка було усунено з посади голови обласної партійної організації.

Хочеться нагадати "пану" Мірошниченку народну українську приказку, з брехнею пів-світу пройдеш - назад не повернешся.

Товариство, пропоную "допомогти" Ігорю Мірошничнку" і нагадати йому та іншим політикам, що час підвійних стандартів повільно йде у небуття, а коли прийдуть наші герої із Сходу, то цей процес піде набагато швидше.

Вірю, надіюсь на це.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...