Хто такі вишиватники і що з ними робити

59т

На жаль, крім типових ватників, у нас дійсно в Facebook завелося вдосталь тупих і ще огидніших вишиватників. Хто такі? А Ви пройдіться по публікаціях і наскочите на десятки постів - відомі тези з ФСБшних вкидів. Це не тільки заклики до зриву мобілізації. Це сіяння паніки через регулярне перепощування брехливих повідомлень, які вже пройшли на російських чи сепарівських сайтах і каналах. Це також масова кампанія за введення військового стану, хоча до формального початку війни чужими руками підштовхує саме путлєрівська агентура. Це безперервні й, переважно, слабоаргументовані випади проти тих керівників держави, які сьогодні персональні вороги для рашистану (згадайте десятки перепостів російського лайна під назвою "В Цюрихе освистали Порошенко" з дебільними коментами "Так йому і треба", "давно пора"). Те саме стосується тисяч постів ще місяць-два тому про те, що мінські домовленості - це зрада України. Зараз, про це трошки притихли, бо якось незручно напряму підтримувати путлєра.

Але коли начитавшись купу агентурних откровень чергового велемудрого піскаря, який точно знає, як воювати й керувати країною, я, перед тим, як викинути його з френдів чи забанити, відкриваю сторінку провокатора, то раптом наскакую на абсолютно щирий, непідробний, хоча й доволі примітивний патріотизм. Суцільні перепости карикатур на путлєра, патріотичні плакати й не тільки. Оце і є вишиватники. Вони люблять Україну, але в силу своєї обмеженості ідеально підходять для маніпулювання, а колись і для агентурного використання. Істинно: "Дурак - знахідка для шпіона".

Що з ними робити? Я не знаю. Вони ж не вороги, вони просто самовпевнені ідіоти. Напевно треба навчитися ігнорувати, бо втягуючись у суперечку, ми принижуємося до їхнього рівня. Просто аналізуємо, що путлєрівська пропаганда через таких вишиватників нам нав'язує, і без зайвих емоцій та дискусій просто висвітлюємо реальну картину. Головна сила дурнів - у їх кількості. Чим більше буде мудрих публікацій, тим гірші умови для розповсюдження рашистської пропаганди.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги