Майдан може бути використаний для терактів на День Незалежності

Читать новость на украинском

За результатами соціологічного дослідження агентства КМІС, 82% мешканців столиці засуджують перебування в таборі на Майдані Незалежності осіб, які мають мало що спільного з Революцією Гідності.

Перебування цих людей у центрі столиці дискредитує поняття та ідею самого Євромайдану. Теперішні дії "протестувальників" наразі не мають жодного відношення до Революції Гідності, що поклала початок переформатуванню державної системи, яка перемогла кримінально-олігархічний клан, обрала нову владу в обличчі керівника держави П.Порошенка.

Опонентам демократичної України під час бурхливих подій не вдалося використати механізми протидій та компроматів щодо самої ідеї Майдану, тому вже зараз, під час збройного конфлікту, вони намагаються використати мешканців у наметах для історичного спотворення ідеалу Майдану та революції, як негативний приклад для поколінь виборців. Складається враження, що "протестувальники" знаходяться в опозиції до всього, що їх оточує: нова Україна, нова влада, нові завдання. По меншій мірі, це провокативна позиція, яка отримала належну оцінку від киян.

Щодо небезпеки від сьогоднішнього майдану, то вона полягає в тому, що він є потенційним джерелом небезпеки для терактів та диверсій з боку іноземних спецслужб, бо невідомо хто контролює змобілізованих та асоціальних мешканців в наметах. Найближчої привабливою датою для таких диверсій та терактів може стати День Незалежності, який святкується 24 серпня.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости