У Києві стартуватиме урочистий Всеукраїнський скаутський форум до відзначення 100-річчя руху

33

28 квітня 2012 року, о 8.00 ранку, на Софіївській площі столиці України відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського скаутського форуму до відзначення 100-річчя українського скаутського руху.

Вітання з цієї нагоди організаторам та учасникам Форуму вже направили Президент України Віктор Янукович і генеральний секретар Всесвітньої організації скаутського руху (ВОСР) Люк Паніссо.

У церемонії візьмуть участь Голова Державної служби молоді та спорту України Р.Сафіуллін, представники місцевої влади, Всесвітнього скаутського бюро і Скаутського комітету Євразії ВОСР, а також група менеджерів міжнародної програми "Посланці миру".

1500 учасників Форуму з усіх регіонів України, а також скаути з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Польщі, Росії, Чорногорії та інших країн цікаво проведуть час в Черкаській області на річці Рось.

У програмі Форуму – різноманітні заходи для скаутів будь-якого віку: навчання гончарству, ковальству та іншим народним ремеслам; скелелазіння, орієнтування, туризм та інші види спорту, а ще працюватимуть програми "Екологія води", "Безпечний Інтернет", "Здоровляндія", "Школа мужності","Час духовності"," Шоуманія" та інші.

На Форумі відбудеться кілька фестивалів - скаутських ігор, скаутського відео, скаутських пісень і скаутських справ "Зробимо світ кращим", а також - скаутський флеш-моб (запуск повітряних зміїв).

Не обійдеться без традиційних захоплюючих нічних ігор, а також складних туристичних випробувань "Козацькими шляхами" і "Скаутське ралі".

У рамках Форуму також пройде національна конференція "Сутнісні характеристики скаутингу", в якій візьмуть участь скаут-лідери з усіх регіонів України, а також гості з-за кордону.

29 квітня 2012 року буде офіційно дано старт проекту "Платформа миру: Скаутинг об'єднує Україну". У такий спосіб ВМГО "Національна організація скаутів України" (НОСУ) приєднається до глобального руху молоді "Посланці миру", мета якого зробити наш світ кращим.

Після цього будуть оголошені результати відбору благодійних проектів скаутських патрулів (малих груп) в рамках конкурсу "100 добрих справ до 100-річчя українського скаутингу", який реалізується НОСУ спільно з благодійним фондом "Відкриті серця".

Цього ж дня на традиційному місці проведення міжнародних та всеукраїнських скаутських заходів буде відкрито пам'ятний знак "100 років українському скаутському руху".

Читайте все новости по теме "Семейный туризм" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости