ГлавнаяБлоги

Футбол: Єфремов відповів Рабіновичу

35

20 січня на офіційному сайті ФК «Арсенал» Київ було розміщено інтерв'ю, у якому президент клубу Вадим Рабінович розповсюдив інформацію, що кидає тінь на репутацію Прем'єр-ліги.

Генеральний директор ПЛ Олександр Єфремов відповів наступним чином:

«Неприємно читати матеріал, викладене у якому є нічим іншим, аніж суцільною брехнею. В дійсності ж факти є такими: на Загальних зборах Учасників Прем'єр-ліги 15 червня 2010 року підбивались підсумки сезону-2009/2010 та було розглянуто фінансовий звіт за той сезон, причому його було затверджено одностайно! Тобто «за» проголосував і «Арсенал», що був представлений віце-президентом клубу паном Головком. Зазначу, що не тільки у ході обговорення цього документу, але й за наслідками направлення Учасникам ПЛ детального звіту аудиторської перевірки діяльності та фінансової звітності Ліги у сезоні-2009/2010 у жодного з клубів ПЛ, в тому числі й у київського «Арсенала», не виникало жодних претензій стосовно фінансово-господарської діяльності Прем'єр-ліги (копії супровідного листа та документів, що підтверджують поштову відправку цих матеріалів до ФК «Арсенал», наведені нижче).

Не менш безглуздими виглядають і заяви Рабіновича стосовно заявкового внеску, який він відмовляється сплачувати. Заявкові внески необхідні для оплати послуг арбітрів, делегатів, інспекторів, проведення навчально-тренувальних зборів арбітрів та допінг-контролю. Клуби Прем'єр-ліги, що увійшли до єдиного пулу, заявковий внесок компенсують за рахунок передачі своїх телевізійних прав до ПЛ і за підсумками сезону отримують додаткову фінансову винагороду. А клуби, що не є учасниками пулу, серед яких і «Арсенал», зобов’язані сплатити відповідний внесок, розмір якого також був затверджений Загальними зборами на початку сезону. Про необхідність сплати цього внеску ми повідомляли «Арсенал» ще 10 листопада минулого року (копія листа також наводиться нижче). Тим не менше, навіть за цих обставин пан Рабінович продовжує спотворювати факти замість того, щоб сплатити ці кошти.

У даний час внаслідок відмови деяких клубів від передачі своїх прав до єдиного пакету склалась парадоксальна ситуація, у якій більшість клубів фактично оплачує участь у змаганнях меншості. Президент Прем'єр-ліги у своєму коментарі від 19.01.2011 р. чітко розклав все по полицям: немає боргу ПЛ перед ФФУ, а є борг «Арсенала», «Динамо», «Дніпра» та «Кривбаса» перед федерацією. Внаслідок цього страждають не тільки арбітри, делегати та інспектори ФФУ, але й інші дванадцять клубів Прем'єр-ліги, що за підсумками сезону сумарно недоотримають 6 мільйонів гривень. Саме таку суму складають штрафні санкції за невиконання умов спонсорських контрактів з вини цих чотирьох клубів».

Наши блоги