Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкаські Мавпи" подадуть в суд на ФБУ

42

За повідомленням Кирила Погостінського, директора ТОВ "Черкаси-Баскет", "Черкаські Мавпи" будуть змушені подати до суду. До такого кроку керівництво клубу підштовхнули понесені командою матеріальні збитки після перенесення матчу між маріупольським клубом і "Мавпами" і необ’єктивність рішень ФБУ. Адже черкаська команда знову стала жертвою некомпетентності центрального керівного органу українського баскетболу.

Федерація баскетболу України в черговий раз підтвердила думку про свою упередженість по відношенню до окремих команд української суперліги. Яскравим прикладом був перехід молодого перспективного гравця із "Азовмаша" до "Мавп" – Юрія Лохманчука. Тоді Юрія, незважаючи на отримання ліцензії ФБУ просто не допускала до ігор.

Зараз, коли "Азовмаш", як і "Черкаські Мавпи" претендують на першість у поточному чемпіонаті, для команд дуже важливим є перевага власного поля на стадії плей-офф. У випадку зустрічі із "Мавпами" 17 лютого маріупольці такої переваги б не мали. А поразка на нинішньому етапі змагань фактично означає прощання із чемпіонськими амбіціями у нинішньому сезоні.

"Азовмаш" мотивував перенесення матчу збігом двох зустрічей на одному тижні – у рамках ФІБА та в українській суперлізі. Чому ФБУ прийняла рішення саме на сторону "Азовмашу" для нас залишиться невідомим. Офіційна версія перенесення матчу наразі зі сторони ФБУ є такою: "У зв’язку з участю "Азовмашу" в Кубку Європи та для якнайкращою підготовки маріупольців до останньої зустрічі групового етапу з "Ригою", керівництво клубу звернулося до ФБУ з проханням перенести гру 17 лютого з "Черкаськи мавпами" на більш пізню дату" (Офіційний сайт Федерації баскетболу України)

Кирило Погостінський, директор ТОВ "Черкаси-Баскет":

"Наша команда посилено готувалася до зустрічі із "Азовмашем" і зараз знаходиться в оптимальній фізичній формі. Як можна готувати команду і тримати у формі гравців, якщо перенесено дата матчу взагалі на не визначений термін?!

На мою думку, немає сенсу переносити матч із 17 лютого на невизначений термін. У "Азовмаша" є більше ніж достатньо часу для підготовки до нашої зустрічі після матчу із "Динамо", який Маріуполь зіграє 13 лютого та гри із "Ригою" 20 лютого. Ми мали досвід ігор у Єврокубках і не за словами знаємо, що означає напружений графік. Але у цьому випадку такі дії просто невиправдані.

Для "Черкаських Мавп" перенесення гри залишається незрозумілим. Існує версія, що керівництва "Азовмашу" переглядає кандидатуру сильного виконавця, якийі міг би вирішити долю першого місця і без першої скрипки "Азовмаш" просто боїться вступати у боротьбу із "Мавпами".

Ми не розуміємо, як тепер дивитися в очі наших вболівальників з усієї України, які придбали квитки. Можливо, для Вас Ваше ім’я нічого не варте. Та для "Черкаських Мавп" подібні випадки просто недопустимі. Ми не можемо підводити наших вболівальників".

Наши блоги