Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Людмила МИХАЙЛОВСЬКА: "Це не криза, а зміна поколінь"

49

- Одразу підкреслю, що ситуацію, що склалася сьогодні в українському фігурному катанні, кризою не вважаю. Йде зміна поколінь -- ветерани пішли, їх замінила молодь -- це цілком природно. Те ж саме відбувається і в інших країнах. Проте у нас є серйозна проблема -- бракує льоду.

Не дивлячись на те, що фігурне катання у нас зараз оживає і відкривається велика кількість катків, всі вони є комерційними, і спорту, звичайно, там місця немає. Природно, ми програємо в технічному плані провідним фігуристам планети. Особливо це стосується одиночників, в арсеналі яких відчувається брак елементів високої складності, наприклад, четверний стрибок у чоловіків.

На майбутньому чемпіонаті Європи розраховуємо на вдалий виступ спортивної пари Тетяна Волосожар -- Станіслав Морозов. Це досвідчені фігуристи, здатні поборотися за призові місця. У Варшаві Україну повинна була представляти і Юлія Белоглазова/Андрей Бех, але партнерка травмувалася. Фаворитами є німці Савченко/Шолкови. Враховуючи місце проведення форуму, за нагороди посперечаються і ветерани-поляки -- Загорска/Сюдек.

У чоловіків лідером сезону можна сміливо назвати французького фігуриста Бріана Жубера. Наш єдиний представник в цьому виді Антон Ковальовській спробує потрапити в десятку. А ось у жінок ситуація гірша. Не зможе виступити на європейській першості чемпіонка України Елеонора Вінниченко. В кінці 2006-го дівчинці виповнилося тільки 13 років, а брати участь у змаганнях такого рівня вона має право лише тоді, коли їй віповниться 15-ть.

Замість неї до Варшави відправиться срібний призер чемпіонату країни Ірина Мовчан, хоча через травму спини поїздка Іри також була під питанням. Проте, хто б з дівчат нас не представляв, на остаточному результаті, на жаль, це серйозно не відіб'ється.

Наши блоги