Примите участие
в розыгрыше
LTE планшета Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Ірина СЛУЦЬКА: У нас підростають чемпіони

40

Вона відвідала Лондон у складі групи відомих російських спортсменів, щоб взяти участь у фестивалі "Русская зима" і підтримати імідж Сочі як можливого міста-господаря білої Олімпиади 2014 року.

Проте, за її словами, специфіка фігурного катання виключає можливість точного прогнозування. 

Нерідко трапляється так, що фігурист сумлінно готується до змагань, а помилку робить у тому елементі, де він і сам цього не очікує, припустимо, просто заїхав у лунку на льоду, - зазначила вона. - Втім,

хоча зарекомендувати себе у великому спорті дуже складно, я вважаю, що з багатьох наших спортсменів можуть вийти справжні чемпіони. Сподіваюся, в нашій країні запалиться ще не одна "зірка".

Ірина Слуцька відзначила, що в російському фігурному катанні поставлена дуже висока планка.

"Ми пройшли великий і складний шлях, але ми торувати цей шлях молодим, - сказала вона. На запитання про те, які країни, крім США, на її думку, можуть скласти конкуренцію російським фігуристам у найближчий час, Ірина відмітила значний якісний скачок у фігурному катанні Японії та Південної Кореї. Крім того, сказала спортсменка, з'явилися сильні фігуристи в Швейцарії. Вона також висловила сподівання, що фігуристки, що виступають в одиночному катанні, підтримають той високий стандарт, який россиянки незмінно демонстрували на різних міжнародних змаганнях, починаючи з середини 1990-х років.

На запитання про те, коли публіка в Россії зможе побачити її виступи, Ірина Слуцька відповіла, що візьме участь у льодовому шоу Євгена Плющенко, яке, починаючи з 26 лютого, відправиться в турне по багатьом містам Росії.

Наши блоги