Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости баскетбола

"Черкаські Мавпи" засвітяться на 5-му каналі

46

13 січня о 13.15 5-й канал покаже документальний фільм "Мавпи" народилися в Черкасах", який розповідає про баскетбольний феномен команду "Черкаські мавпи". Режисером стрічки є Максим Бернадський, автором ідеї, сценарію і продюсером журналіст Юрій Луканов. У фільмі заявлено прагнення команди боротися за золоті медалі чемпіонату України 2006 – 2007 року. Така мета прозвучала з вуст Президента клубу Сергія Одарича.

Автори взялися за документальний фільм про "Мавпи", бо це як спортивний, так і соціальний феномен. Команда вразила тим, що, утворившись майже на голому місці з ініціативи групи ентузіастів, вона рік за роком пройшла всі ліги чемпіонату України і навіть боролася за бронзові медалі у перший же рік свого перебування в супер-лізі.

Соціальне значення "Черкаських мавп" полягає в тому, що навколо неї створено своєрідну структуру і атмосферу. Керівництво клубу подбало про те, аби в усій області були засновані дитячі баскетбольні секції. Крім того, докладено багато зусиль для пропаганди баскетболу в регіоні і завдяки цьому дуже багато мешканців області зацікавилося цим видом спорту. Організатори "мавп" сподіваються, що таким чином їм вдасться утворити власну школу баскетболу і звести до мінімуму практику запрошення легіонерів.

Фільм складається з чотирьох новел, які висвітлюють ключові момент створення й існування "Черкаських мавп". Вони присвячені американському легіонеру Чарльзу Госі; юному, талановитому баскетболісту Владу Треніхіну, яким опікується клуб; тренеру Андрію Подковирову, який свого часу грав у чемпіонському складі київського "Будівельника"; про президента клубу бізнесмена Сергія Одарича, який свого часу підтримав ідею створення команди.

""Мавпи" народилися в Черкасах" - другий спільний документальний фільм Максима Бернадського і Юрія Луканова. Раніше вони зняли фільм "Хто ви є, містер Джекі?" - про історію стосунків українського дисидента журналіста Валерія Марченка і голландської студентки Джекі Бакс. За цей фільм автори отримали премію імені Івана Франка Національної спілки журналістів.

Час показу може бути перенесено, якщо на попередньо запланований час буде раптово призначено важливу прес-конференцію або відбудеться якась інша подія надзвичайної важливості. Якби таке сталося, то про перенесення фільму буде повідомлено в ефірі. Така практика пов`язана з інформаційною специфікою каналу.

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Наши блоги