Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Бренд Лига. Результаты игр за 20.11.2011

142

Аналіз ігрового дня 20.11.11.

Недільні матчі характерні тим, що у переважній більшості з них доля вирішувалася у другій половині гри. Це лише додало інтересу до поєдинків. Приємно, що навіть аутсайдери турніру намагалися продемонструвати гідну видовищну гру. Можливо, це корінний перелом у змаганнях. Команди-лідери, представники яких були впевнені у своїй бездоганній грі, були суттєво здивовані тим, що перемога не далася легко. Це факт, який не підлягає обговоренню. Крім того, на особливу увагу заслуговує тотальний футбол, який спостерігається вже не перший тур. Саме такою тактикою користуються всі передові футбольні команди світу. Згодом буде з’ясовано, чи вийдуть із кризового становища клуби-невдахи. Сподіваюся, що рано чи пізно це станеться, оскільки кожен клуб має приховані фізичні можливості, самолюбство і демонструє симпатичну гру. Лише час покаже чи зміниться напрямок ігор турніру. Але недільний день змагань, незважаючи на те, що сенсацій не сталося, продемонстрував вагомий прихований потенціал, особливо тих команд, які мають негативний загальний результат.

«Сатурн» – «Хюндай-Клуб» – 4:1 (1:1).

Перший поєдинок дня пройшов у завзятій непередбачуваній боротьбі, в якій важко було визначити фаворита матчу. Це пояснюється тим, що на старті обидві команди узяли високий темп гри і обопільно намагалися жорстко атакувати ворота суперників. Явної переваги у першій половині гри не було в жодної з команд. Лише на 15-й хвилині гравцям «Сатурну» вдалося вийти вперед, але радіти успіхові довго не довелося. За хвилину після цього автомобілісти відновили рівновагу. Хоча, незважаючи на нічийний результат, ФК «Сатурн» збільшив пресинг. Почастішали їхні атаки, але захист «Хюндаю» бездоганно виконував свої обов’язки.

У другому таймі також, як і в першому, хід гри особливо не змінився, хіба що “сатурнівці» застосували свою тактику – гру у частий пас. Здавалося, що матч буде зіграно унічию, але рівновага порушилася голом-красенем, на який автомобілісти не змогли відповісти. Навіть і після пропущеного м’яча боротьба на полі тривала рівна. Але, крім цього, ФК «Сатурн» все ж таки прихитрився забити ще два голи, які й сформували остаточний результат.

Хюндай

20.11.2011

Сатурн

1

I - тайм (1:1)

4

Вологдін М.-16'

Голы

Свиридов А.-14'

Кравец І. - 23'

Андриишин С.-38'

Шурубуру А. - 39'

15

Удары

27

7

Удары в створ ворот

17

16

Ауты

23

4

Угловые

4

5

Штрафные удары

2

0

Жолтые карточки

Майстренко Д. -20'

Андриишин С.-20'

0

Красные карточки

0

5

Фолы I тайм

3

2

Фолы II тайм

0

Андрій Свиридов – ФК «Сатурн»:

- Гра почалася нервово, важко. Ми випускали на заміну лише одного гравця. Учора наша команда також провела гру. Деякі футболісти не зовсім відійшли від неї. Тому ми і не виглядали впевнено. Наш суперник – команда хороша. Вона має довгу лаву запасних. Ми нібито й почали непогано, але суперник почав нас пресингувати. У першому таймі ми спочатку придивлялися до нього, а потім зрозуміли, в яку гру він грає, і трохи додали. Це нам дозволило виграти. Хоча ФК «Хюндай» спроможний перемагати, команда сильна і добре зіграна. Вона це неодноразово підтверджувала. Хочеться подякувати їм за цікаву видовищну гру.

Ігор Чуб – ФК «Хюндай-Клуб»:

- Що можна сказати стосовно сьогоднішньої гри. Суперник зіграв з однією заміною, не тактичною, а фізичною. Самі гравці були більш налаштовані на перемогу. Наша команда складається не з професійних спортсменів, а людей, які для себе займаються спортом. А нинішній матч вкотре показав, що ми не можемо ефективно реалізувати всі свої моменти. Ми їх і без того створюємо мало та ще й слабка реалізації. Команди суперників цим користуються і забивають під час своїх комбінацій. Загалом, на мою думку, рахунок відповідає грі. Ми намагалися щось додати завдяки п’ятому польовому гравцеві. На жаль, це ні до чого не призвело, а навпаки – отримали двійко непотрібних голів. Команда дуже гарна, і якщо вона приїжджатиме з нормальною лавою запасних, то можна буде боротися за місце у групі лідерів. А ми будемо працювати над реалізацією, тактичною грою тощо. Хочемо у найближчих іграх здобути перемоги, принаймні гідно зіграти, і посісти далеко не останнє місце в турнірі.

«Укрметртестстандарт» – «Аеропорт» – 1:6 (1:1).

У цьому матчі явним лідером виглядали гравці «Аеропорту», які з перших хвилин пішли на штурм воріт суперника. І вже на 3-й хвилині поєдинку змінили рахунок на свою користь. У подальшому, незважаючи на шалені атаки, розвинути успіх не вдавалося. А вже 11-та хвилина стала невдалою для лідерів. «Метрологи» провели чудову контратаку і, як на тренуванні закотили «круглого» у сітку воріт авіаторів. У відповідь на такий випад ФК «Аеропорт» збільшив оберти у наступі, але захист «Укрметртестстандарту» діяв бездоганно. Із нічийним рахунком обидві команди завершили першу половину гру.

У другому таймі ситуація суттєво не змінилася. «Аеропорт» наполегливо йшов уперед, а «метрологи» збудували гідну лінію захисту, яка ставала на заваді лідерам першості. Але, все ж таки, обороні «Укрметртестстандарту» не завжди вдавалося стримувати суперників, які знаходили «шпаринки» і впродовж кількох хвилин забили ще три голи без відповіді. Контратаки «метрологів» були не частими і до зміни результату не призвели.

Укрметртест.

20.11.2011

Аеропорт Б.

1

I - тайм (1:1)

6

Глебов а. - 11'

Голы

Ткаліч К.-4',33'

Сизон О. - 24'

Смарж Ю.-24',25'

Стайков О. - 29'

10

Удары

41

6

Удары в створ ворот

19

10

Ауты

18

2

Угловые

5

3

Штрафные удары

0

0

Жолтые карточки

0

0

Красные карточки

0

2

Фолы I тайм

0

2

Фолы II тайм

0

Андрій Глєбов – ФК «Укрметртестстандарт»:

- Насамперед хочу привітати суперників з перемогою та з чудовою грою, яку вони демонструють кожного матчу. І загалом це дуже цікава команда. Якщо у першому таймі ми могли їм щось протиставити, то в другому, на жаль, в нас вже не вистачило фізичної підготовки. Це і стало основною причиною поразки.

Григорій Стайков – ФК «Аеропорт»:

- Сьогодні ми намагалися грати першим номером, як і грали всі попередні матчі. Ми знаємо, що ФК «Укрметртестстандарт» не входить до групи лідерів і орієнтувалися за перебуванням команди у турнірній таблиці. Можу сказати, що ми намагалися награти якісь комбінації. Нам це вдалося, але ми побачили багато помилок у сьогоднішньому виступі, які необхідно виправляти. Будемо дивитись у майбутнє і сподіватися на гідну гру з більш сильними суперниками. Загалом суперник зіграв з нами доволі непогано. Ми хоч і утримуємо першу позицію, але слід віддати їм належне – вони відіграли класно. Ми такої гри від них не очікували. Наші гравці мали багато можливостей забити у першому таймі, але не могли їх реалізувати – це цілком заслуга захисту суперників. Крім того, ми намагалися напрацьовувати певні нові елементи і, можливо, воно і далося взнаки. А загалом, я вважаю, що результат відповідає грі.

«Київенерго» – «Данон» – 11:4 (5:2).

Двобій між цими суперниками видався найбільш результативним і, незважаючи на великий розрив у рахунку, дуже цікавим. Почавши пресинг від стартового свистка «енергетики» вже на 2-й хвилині вийшли вперед. Вони володіли перевагою на полі, але гравці «Данону» змогли зорганізуватися і подекуди гідно відповідали на випади своїх візаві. Незабаром рахунок подвоївся, але це розізлило «данонців», які спочатку скоротили, а потім і зрівняли результат. Здавалося, що гра вирівняється. Стало важко передбачити хід поєдинку. Але, на жаль, розвинути успіх ФК «Данон» не зміг, а навпаки, припустився необачних помилок у захисті. Саме цим і скористалися «енергетики». Перед виходом на перерву останні ще тричі вразили ворота своїх візаві.

У другій половині зустрічі гравці «Київенерго» продемонстрували більш зіграну організаційну колективну гру. Натомість, їхні суперники, незважаючи на старанне відпрацювання на всіх позиціях, не змогли нічого протидіяти «енергетикам». «Данонці» виглядали сумбурно і «посипалися» після того, коли в їхніх воротах побували шостий і сьомий м’ячі. «Київенерго» більше використовував гру на флангах, що у подальшому призводило до неодноразового взяття воріт.

Таким чином провал на всіх лініях призвів до вкрай небажаного результату.

Киевенерго

20.11.2011

Данон

11

I - тайм (5:2)

4

Давиденко В.-2',18'

Голы

Еленгаупт В. - 6',12'

Костерний А.-5',16',40'

Шмола А. - 35', 40'

Сапсай А. - 14'

Гайдуков С. - 24'

Дяченко М. - 25',27'

Кащук А. - 30'

Булюк В. - 37'

32

Удары

13

19

Удары в створ ворот

8

9

Ауты

12

3

Угловые

0

3

Штрафные удары

2

0

Жолтые карточки

0

0

Красные карточки

0

2

Фолы I тайм

1

2

Фолы II тайм

2

Дмитро Дротвинський – ФК «Данон»:

- Гра починалася рівно. Ми мали моменти і деякий час володіли перевагою, але поки що не можемо зрозуміти, що з нами діється, чому випускаємо свою гру, яка призводить до програшу. Може, через те, що наша команда молода нова і ми тільки зігруємось між собою. Думаю, у подальшому буде результат.

В’ячеслав Слєпньов – тренер ФК «Київенерго»:

- На цю гру ми налаштувалися серйозно і нам вдалося реалізувати всі свої моменти і, відповідно, переконливо перемогти. Граючи цей матч, ми вже думали про другу гру.

«Десна» – «Київенерго» – 2:10 (1:3).

Команді «Київенерго» належало пройти ще одне випробування. Декілька хвилин потому гравці цього клубу відіграли черговий поєдинок. У грі проти «деснян» «енергетики» також розпочали масовано пресингувати від початку матчу і знову ж таки на другій хвилині зробили рахунок 1:0 на свою користь. Атаки їхніх візаві не були частими і небезпечними, до того ж у захисті в кількох моментах припустилися суттєвих промахів, чим і скористалися гравці «Київенерго». І вже у першому таймі довели рахунок до великого – 3:0. У свою чергу «десняни» «відквитали» один м’яч, але цього виявилося замало. Але остаточна перемога ще не була гарантована.

У другому таймі повною перевагою на полі володіли «енергетики», яким вдалося забити ще сім голів, на які лише одного разу відповіли представники Вишгородщини. Останні хоча і не виглядали хлопцями для побиття, і неодноразово робили небезпечні випади, але через помилки і брак якості своєї гри, не змогли гідно протистояти більш досвідченому клубові.

Київенерго

20.11.2011

Десна

10

I - тайм (3:1)

2

Вакуляк Д. - 2'

Голы

Войтенко Е. -16'

Сапсай О. - 5'

Карпенко О.- 32'

Костерний О.-3',28'

Гайдуков С. - 23'

Дяченко М.-32',35'

Садовий Д.-37',38',40'

28

Удары

15

16

Удары в створ ворот

8

14

Ауты

11

3

Угловые

5

3

Штрафные удары

4

0

Жолтые карточки

Цюп'як М. - 33'

0

Красные карточки

0

2

Фолы I тайм

4

2

Фолы II тайм

0

В’ячеслав Слєпньов – ФК «Київенерго»:

- У цьому матчі ми вирішили поекспериментувати – випустили п’ятого гравця замість воротаря. Помітно, що у нас є проблеми у цьому. Матч проти ФК «Десна» вкотре продемонстрував, що ми недостатньо добре вміємо розігрувати п’ятого польового гравця. Тому надалі будемо працювати над цією проблемою. До речі, участь у цьому турнірі є чудовим тренуванням перед нашим виступом на 11-му чемпіонаті серед енергетичних компаній аматорських команд, який найближчим часом пройде в Одесі.

Юрій Бурда – ФК «Десна»:

- Знову стара історія. Ми вкотре наступили на ті ж граблі. На тренуваннях і під час нарад ми все уважно слухаємо, сприймаємо і розуміємо, а на полі відбувається повний дисбаланс. Подекуди ми не розуміємо, де ми перебуваємо. Немає колективної гри саме міні-футбольної. Ми насправді звикли грати у великий футбол і чомусь нам важко вдається перебудуватися під час виступів на малих полях. Дуже важкий процес. Потрібно психологічне налаштування і плюс правильний підбір гравців. На даний момент ми не можемо визначитися з цим. А маємо, що маємо. Неможливо за п’ять ігор навчити людину грати на малому полі. Тому і програємо. Але будемо надалі боротися, набувати практику. Сподіваюсь, що у наступних матчах нам вдасться помітно покращити свою гру. А зараз поки що вчимося на своїх помилках і на матчах проти більш досвідчених суперників.

«Карибіан-Клуб» – КЮЗ – 2:5 (0:3).

Це також був поєдинок, в якому важко було визначити остаточного переможця у першому таймі. КЮЗ від старту зробив вагому заявку на виграш, але для цього потрібно було провести гру в такому ж ритмі і в другій половині гри. Спочатку «ювеліри» трохи більше від своїх суперників володіли м’ячем, а потім поступово ще збільшили натиск на ворота. Лише на 8-й хвилині їм вдалося реалізувати свою перевагу. Не зменшуючи темпу гри футболісти КЮЗу постійно таранили захист «карибів». А останні не збиралися складати зброю і чинили гідний опір. Саме цим футбол вважається непередбачуваним і цікавим. Намагаючись зрівняти рахунок «Карибіан-Клуб» пішов уперед і створив провал у захисті. Наполегливість «ювелірів» була більш вагомою і вони ще двічі занесли «круглого» за лінію воріт своїх візаві.

У другій двадцятихвилинці перевага КЮЗу суттєво зменшилася, але помилки «карибів» дозволили провести ще дві результативні атаки. Незважаючи на явну перевагу в рахунку, «Карибіан-клуб» використовував моменти для скорочення результату. Їм лише двічі довелося вразити ворота суперників, а загалом більшого опонентам «кюзівці» не дозволили, хоча час від часу були змушені переходити у глухий захист.

Карибиан Клуб

20.11.2011

КЮЗ

2

I - тайм (0:3)

5

Пармон А. - 38'

Голы

Глуцкий И. - 8'

Терліга В. - 30'

Пустовит Р.-11',14'

Джафаров Д.- 25'

Макеев К. - 32'

17

Удары

19

10

Удары в створ ворот

12

11

Ауты

18

5

Угловые

2

5

Штрафные удары

4

Горяев А. - 21'

Жолтые карточки

Бич І. - 7'

Константинов А.-31'

Макеев К. - 31'

0

Красные карточки

0

3

Фолы I тайм

3

6

Фолы II тайм

3

Юрій Фещенко – ФК «Карибіан-Клуб»:

- Гра була хорошою. Ми вже давно знайомі з цією командою. Граємо проти них вже вп’яте і, відповідно, перевага на їхньому боці. У цілому поєдинки проходять у рівній боротьбі. Але помилки є основною причиною поразок. Як я казав минулого разу: нам не вистачає фізичної підготовки, «підсаджуємося» у другому таймі. Хотіли зіграти краще, оскільки, відчуваю, що набрали форму і досвід. Також у порівнянні з минулим роком у складі команди з’явилися нові гравці. Думали, що відіграємо краще, ефективніше. Знову ж таки реалізація моментів кульгає: створили три виходи сам на сам та ще декілька небезпечних фрагментів, але не забиваємо. На жаль. Чогось не вистачає. А загалом на цьому турнірі зібралися цікаві команди, на матчі з якими ми будемо серйозніше налаштовуватись і готуватимемось краще.

Анатолій Савчук – тренер ФК КЮЗ:

- Що можна сказати про поєдинок? Мені матч дуже сподобався. Було помітно, що команда КЮЗ вище класом, тому грали спокійно, трохи розслаблено. Якби суперник був сильнішим ми б постаралися уникати таких помилок і були б більш зібраними. Наші хлопці явно були сильнішими, тому й перемога цілком заслужена. Хоча ми не уникнули помилок. Це – розслабленість і недопрацювання, у деяких випадках ми зупинялися тоді, коли необхідно було продовжувати рух, але рахунок міг бути іншим. Крім того, в обороні почали припускати помилки через те, що зупинялися. Можливо, це через самовпевненість, яку слід відкинути під час змагань, оскільки кожен суперник здатний різко змінити хід матчу і завдати неприємностей найавторитетнішій команді, як це бувало неодноразово.

Сергій Олексієнко

Детальная информацияна сайте www.brandsleague.com.ua

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Наши блоги