18 октября • обновлено в 22:33
МоваЯзык
Главная Блоги

/ Блоги - Общество

Журналісти тільки відволікають щирого та відвертого президента

13т Читать материал на украинском

Деякі причини для того, щоб команда президента обрала саме такий формат, таки є. В рамках класичних пресконференцій було б не можливо забезпечити наявність "людей з вулиці", які кимсь не задоволені. Ну просто так співпало. Буває ж, коли з усіх незадоволених в країні під президентські камери потрапляють саме ті, хто скаржаться на ворога його друга? Це ж випадковість, як вона є. Ага-ж?

Також в такому форматі простіше імітувати щирість та дружнє спілкування. Простіше тиснути на жалість скаргами на тяжке президентське буття. Всі ці "в мене немає часу на перукаря" є нічим іншим, як переспівом з путінських галер. Години через три люди вже не здатні сприймати інформацію. Вони мусять або вірити, або не вірити президенту, який попри зайнятість та погану зачіску, зробив їм ласку та виділив час, щоб щось пояснити.

В цілому, це формат для вербовки, а не для зняття невизначеності. Тут основними є емоційне сприйняття, а не фактаж. Плюс в такому форматі простіше продемонструвати "думи за простих людей", від яких журналісти тільки відволікають щирого та відвертого президента. Але є в такому форматі і мінус. Питання повторюються, промови президента, в яких він має демонструвати щирість, стають все більш розлогими. Тож, той хто проаналізує всі десять годин легко знає невідповідності і протиріччя. Іншими словами, важливо не те, що говорить президент зараз, а те, як він потім буде пояснювати все те, що він зараз наговорив.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Пресс-марафон Владимира Зеленского" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

18
Комментарии
24
14
Смешно
93
Интересно
51
Печально
8
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Шевченко Глеб
Шевченко Глеб
Люди, которые ничего не умеют делать, всегда самые лучшие аналитики, начиная от автора статьи и, заканчивая прочими бездельниками - ироничными комментаторами, специалистами по ловле блох
Показать комментарий полностью
тимчук нина
тимчук нина
Шевченко Глеб, При чем здесь аналитика, вы считаете, что человек не в состоянии думать, анализировать , делать какие-то выводы? А если его мнение не совпадает с вашим, оно обязательно неправильное?Откуда такой снобизм,вот и вы вывод сделали, вы уверенны . что он правильный? и почему вы решили , что они бездельники? Про вас тоже можно так подумать,
Показать комментарий полностью
voznyk ruslan
voznyk ruslan
Точно за двадцять годин - повинні були траплятись оговірки за Фрейдом
Показать комментарий полностью
Panchenko Anatoliy
Panchenko Anatoliy
Единственное, что доказал преЗедент, это что находится в хорошей физической форме. А все его бла-бла это дешевое убожество, рассчитаное на его убогий лихторат.
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения

ads pixel