ГлавнаяБлоги

Росія пише історичні міфи щодо Криму

7.3т

Георгій Папакін розповідає про кримськотатарський дипломатарій - проект відновлення та реконструкції Архіву кримського Ханату 15-18 ст., про детективну історію зникнення всіх архівів та джерельної бази, яка доводила суб'єктність Криму в регіоні, із першою анексією Криму Єкатериною у 1783 р.

Історичні міфи полягають в тому, що вся зовнішня політика кримського ханату полягала на двосторонніх стосунках із Москвою; про велич Криму тільки завдяки Росії та багато інших. Насправді, посольства кримських ханів були присутні по всій Європі та частині Азії:

Османська імперія, Прусія, Данія, Швеція, Польща (Річ Посполита), Румунія, Волахія, ВКЛ, Угорщина, Франція та багато інших країн.

Сьогодні чітко зрозуміло, яку політику Росія традиційно впроваджує по відношенню до корінного народу: знищити історичну пам'ять та зв'язок із землею; розмити ідентичність кримських татар (таке саме, до речі, по відношенню до українців); вичавити кримських татар з півострова, так само як у 18 ст.

Урок, що має бути винесений: об'єднання! Коли українці та кримські татари об'єднуються - вони перемагають Москву.

Фото Еміне Джеппар

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
Источник
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги