Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Общество

В Україні оголошено благодійну акцію "Шоколад на добрі справи"

1.5т

Мережа "Аптека Доброго Дня" спільно з громадською організацією "Відчуй" розпочинає благодійну акцію "Шоколад на добрі справи", метою якої є збір коштів на закупівлю сучасних слухових апаратів для дітей з порушеннями слуху. Акція буде діяти на всій території України у період з 26 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року. Долучитися до збору коштів та допомогти дітям можна купуючи благодійну шоколадку у будь-якій аптеці мережі "Аптека Доброго Дня".

Місія компанії – бути поруч, коли ми найбільш потрібні, надавати фахові консультації та професійні поради, кожному нашому клієнту. Ми не можемо захистити від хвороб, але в наших силах зробити все, щоб наш клієнт одужав якнайшвидше.

"Протягом благодійної акції "Шоколад на добрі справи" ми плануємо спільно з нашими клієнтами зібрати понад 300 тисяч гривень, та подарувати шанс шістьом дітлахам. Ми не можемо їх вилікувати на 100%, але якщо вчасно прийти на допомогу та почати реабілітацію, недуг може буде компенсовано, і ці діти будуть жити повноцінно – навчатись у звичайних школах та університетах, робити кар’єру та створювати щасливі родини", – коментує директор з маркетингу мережі "Аптека Доброго Дня" Геннадій Карлінський.

Згідно висновкам сурдопедагогів та аудіологів, залежно від віку і причин втрати слуху, без належної реабілітації, вже за півроку наслідки глухоти у дитини можуть бути незворотніми. Дитина майже повністю втрачає шанс повернути мову, а значить опиняється ізольованою від суспільства, адже жестова мова в Україні не є популярною.

"Діти, що не мають змоги чути себе та оточуючих практично позбавлені можливості говорити, – коментує сурдопедагог Дитячого Центру "Відчуй" Ольга Димар, – але, якщо вчасно забезпечити дитину з порушеннями слуху відповідними слуховими апаратами і розпочати реабілітацію - ситуацію можна виправити та за умови постійних занять підготувати до життя в соціумі".

Громадська організація-партнер обрала 6-ох дітей з малозабезпечених сімей, які наразі гостро потребують слухових апаратів. Обладнання було підібрано для кожної дитини індивідуально згідно з медичними показниками.

Проявивши турботу сьогодні, ми, разом з нашими клієнтами, даруємо цим дітям шанс жити повноцінним життям завтра, і не чекати щомісячної допомоги від держави. У наших силах подарувати надію, дозволити дитячим мріям збутися і виростити нове покоління щасливих українців.

Фактичний звіт про використання коштів буде оприлюднено на сайті ГО "Відчуй" https://vidchui.org та сайті https://www.add.ua.

Дізнатись непересічні історії дітей можна в нашій спільноті в соціальній мережі facebook.com/aptekadobrogodnya/

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Допоможемо спільно" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы