Керівнику "Правого Сектора" Закарпаття оголосили підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів (ДОКУМЕНТИ)

707

Про це О.Сачко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

"Слава Україні! Ну ось, нарешті звершилося. Отримав офіційну подяку за довгі роки громадської й політичної праці на благо рідної Держави. У вигляді повідомлення про підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів від генеральної прокуратури.

Назвати цей "твір на вільну тему" документом" рука не піднімається. На 48 сторінках проффесіонали-прокурори жалісливо розповідають, як я, будучи організатором і керівником банди, грабував, вбивав, захоплював малолітніх заручників, очолював терористичну організацію, вчиняв опір правоохоронцям, ну і, звісно, хуліганив "з особливим цинізмом". Все переповідати не буду... Сьогодні або завтра чекаю на своє затримання. За законами жанру - серед ночі, з обшуками й непереборним бажанням правопохоронців поспілкуватись.)

Одразу повідомляю, що наміру переховуватись я не маю і в зазначених у цій "підозрі" злочинах своєї вини не визнаю.

Панове міліціянти, чекаю вас третю добу, відклав усі справи".

Тут ж саму інформацію, з наведенням всіх 48 сторінок підозри, підтверджує у своєму Фейсбуку адвокат Роман Бухтояров:

"Друзі! Вчора мій багаторічний товариш, керівник Закарпатського осередку Правого Сектора Олександр Сачко отримав підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів. Підозру підписав слідчий генеральної прокуратури Попов. ...Даний твір ...вигадала людина з явними ознаками психічної хвороби.... Те, що написано в так званій підозрі, не може написати здорова людина, тим паче підписати... Хай люди бачать яким чином режим шоколадного розправляється з патріотами нашої з Вами держави. Як режим дякує за баготорічні зусилля людей, які розбудовували правову та демократичну державу. Як режим дякує за те, що патріоти захищали територіальну цілісність держави. Просто немає слів. Слава Україні!!!"

"Режим стагнує. Такі недоладні опуси доказують, що влада в очікуванні невідворотньої Революції поспішає нейтралізувати всіх, від кого чує загрозу. Але нічого не вийде. Режим грабування цілого народу швидко падає. Янукович тому приклад. Цього разу все буде ще швидше. Побратими, кожен з нас знав, яку долю собі обирає, коли складали Посвяту служити Нації. Господь дає нам важкі випробування. Мусимо з честю їх пройти. В ім'я полеглих Героїв і Української Держави для наших дітей. Слава Україні!", - прокоментував ситуацію О.Сачко.

Далі буде додано решта сторінок документа

29 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги