З Рівного відправилися перші чартерні рейси до Єгипту

758

19 жовтня з Рівного відправилися перші чартерні рейси до Єгипту: у Шарм-ель-Шейх та Хургаду. Польоти здійснюватимуть двічі на тиждень. Чартерна програма передбачена до кінця року.

Керівництво Рівненського аеропорту сподівається, що програмою польотів до Туреччини та Єгипту не обмежаться, а будуть відкриватися нові повітряні шляхи, зокрема нині ведуться перемовини з поляками, для того, щоб налагодити сполучення з Любліном. Стоїть питання щодо перевірки технічних можливостей рівненського аеропорту, який, нагадаємо, має боргові зобов’язання. Рівненська ОДА звернулася з цією проблемою до Уряду. Поки чекають відповіді.

Як розповів директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк, перші пасажири вже долетіли до Єгипту. Найближчий рейс планується до Шарм-ель-Шейху, в неділю, але це ще буде обговорюватися.

- Тривалість польоту становила три години, 15 хвилин. Всі були задоволені. Заповнення літаків склало 90 %. Якщо літак вміщує 170 пасажирів, то летіло 162 та 160 пасажирів. В неділю очікуємо рейс до Шарм-ель-Шейху, але поки під питанням, - повідомив Ігор Насинюк.

Тим часом обласне керівництво мізкує, як забезпечити технічними засобами аеропорт взимку. В ОДА зазначають, що є техніка для очистки смуг, що перебуває у спільному користуванні аеропорту та "облводоканалу".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости