Визначилася фіналісти Кубка Закарпатської Ліги КВН (ФОТО)

447

Цього разу за місця у фіналі Кубка позмагалися:

«Nonsens» (Мукачево)

«Лайм» (матфак УжНУ)

«Твоя бабка»

«Розовый вечер» (медфак УжНУ), пише квн.

Молода команда медиків виступила поза конкурсом і показала більш ніж достойний дебют. Команди зіграли чотири конкурси: заспівали спільну пісню про вчительку; намагалися смішно відповісти на запитання на розминці; жартували у фрістайлі. На цій півфінальній грі ЗЛ КВН придумали новий конкурс - антикапітанський. Участь у ньому брали усі, крім капітана кожної команди. Учасники мали розказати, який у них крутий лідер. За найкращий «антикапітанський» журі відзначило «Твою бабку» призом від МКТ.

Конкурс для глядачів був не менш оригінальним - потрібно було якнайскоріше кинути своє взуття на сцену, а потім показати будь-який документ, який посвідчує особу. Нагородили переможця також призом від МКТ. Традиційно ось уже майже протягом двох років Закарпатська Ліга КВН: учасники та наші глядачі, вболівальники, стають частиною Руху підтримки закарпатських військових, і кошти, зібрані на іграх, спрямовуються на потреби наших вояків у зоні АТО. Цього разу у волонтерську скриньку вдалося зібрати 350 гривень! Подяка кожному небайдужому! РАЗОМ - СИЛА!

Журі традиційно для Кубку оцінок не ставило, називали 2 команди, які стануть фіналістами. За голосуванням суддів у Фінал проходять «Лайм» і «Твоя бабка». Втім, за рішенням ЗЛ КВН «Нонсенс» теж гратиме у Фіналі Кубка. Фінальні ігри відбудуться у вересні. ЛІтній кубок ЗЛ КВН розсмішить глядачів у липні. Також 28 червня вулицями Ужгорода пройде традиційний VII Закарпатський Парад Наречених, а 5-7 липня відбудеться «Студентська республіка-Закарпаття».

Сашка Артюхіна

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости