Польща відреагувала за закиди Кремля щодо ПРО

1.5т

За словами міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського, розміщення систем протиракетної оборони в Польщі і Румунії не загрожує Росії.

Відповідаючи на питання про те, як він розцінює слова російського президента про заходи у відповідь на встановлення систем ПРО в цих країнах, Ващиковський заявив, що "Путін чудово знає" про відсутність загрози Росії із боку ПРО, передає РБК з посиланням на польське агентство PAP.

"Президент Путін повинен знати і прекрасно знає, що система протиракетної оборони в Польщі ніяк не загрожує безпеці Росії. Ця система повинна захищати Європу від ракетної атаки з Близького Сходу", — сказав міністр.

Водночас він наголосив, що відповіддю на "дуже агресивну поведінку та загрози з боку російської влади" є військова присутність США і міжнародних сил НАТО.

Раніше міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що Польща "щодня зазнає російських провокацій", серед яких називає порушення військового простору, збільшення військової присутності в Калінінграді і розгортання ракетного комплексу "Іскандер".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости