Тернопільські легкоатлети здобули 5 медалей на Кубку України (фото)

437

5 медалей вибороли тернопільські спортсмени на першому та одному з головних національних стартів літнього сезону – Кубку України з легкої атлетики, який відбувся 25-26 травня на стадіоні «Зірка» у Кіровограді.

У Федерації легкої атлетики Тернопільської області розповіли, що два золота за Тетяною Фетіскіною (метання списа-54.41м тренер Яковів В.І.,ТНЕУ) та Наталією Стребковою (3000м з/п-10.21,78 сек. тренер Рикалов Ю.В.). Другі місця вибороли Іван Панасюк (метання диску-60.35м тренери Кучеренко В.М., Тимчук В.В. ) та Дмитро Чорнота (потрійний стрибок-15.62 см. тренер Кармелюк Є. Т.) і третім в бігу на 3000м з/п з результатом 9.07,27 сек поступившись українському бігуну та супернику з Молдови, став Іван Стребков (тренер Рикалов Ю.В.), який вочевидь ще не набрав відповідної форми.

Також не все вдалося Сергію Круку (тренер Ва-сірук М.С.) в стрибках в довжину – 737 см не його рівень, і тільки четверте місце. Усі спортсмени тренуються в обласній ШВСМ. Віктор Ворко (тренер Кармелюк Є Т. ОДЮСШ «Колос») подолавши планку на висоті 205 см став сьомим. Порадува-ла своїм виступом та результатом юніорка Оксана Більчак (тренер Стефанишина О.В.,ОДЮСШ). Виступаючи серед дорослих спортсменок в бігу на 800м показала досить високий результат-2.10,26 і виборола дев’яте місце. В командному заліку команда, набравши 323 очки, зайняла 14 місце.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости