Самопроголошену територіальну громаду Хмельницького обшукують СБУшники та поліція

19

Фото: з вільного доступу

Колишнє приміщення хмельницької комунальної Аптеки №1 обшукують працівники СБУ та поліція. Правоохоронці перевіряють приміщення, яке незаконно захопили представники самозваної «територіальної громади».Про це 0382.ua повідомили власні джерела інформації.

Окрім проведення обшуків захопленого приміщення та офісу, провірятимуть і житло учасників «громади».

Спустіле приміщення площею 605 кв. м. вже два роки захоплене, так званою територіальною громадою міста Хмельницького.

Тоді у ЗМІ з’явилася інформація про перелік приміщень, які можуть бути передані у оренду.

8 травня 2014 року звернулися дві невідомі особи, які виявили бажання взяти вказане приміщення в оренду, з проханням показати їм його. Після цього група невідомих незаконно захопили нежитлове приміщення комунальної власності площею 605,2 кв. м, яке розташоване в центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 38.

Громада функціонує з власними «уповноваженими», «реєстрами майна» та «посвідченнями людини». Члени цієї структури діють організовано, заперечують діяльність конституційних органів влади та місцевого самоврядування України, привласнюють владні повноваження і захоплюють комунальне майно.

Коли проблема назріла, депутати Хмельницької міської ради звернулися з проханням до Генеральної прокуратури України з приводу «неспроможності та небажання правоохоронних органів та прокуратури захистити порушені права територіальної громади міста Хмельницького» (зі звернення).

13 травня 2014 року працівники Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області за вказаним фактом внесли відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12014240010002235 за правовою кваліфікацією: ст. 35б КК України — самоуправство, але жодній особі тоді не було повідомлено про підозру.

Після того силовики проводили слідчі дії та допити. Сьогодні ж поліція та предствники СБУ проводять обшуки.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги