Житомир може отримати нових іноземних інвесторів

368

Житомир може отримати нових іноземних інвесторів

Фото: ЖИТОМИР.today

30 Травня 2016,15:59

1

Автор: Василь Хомюк

З часом Житомир може отримати нових іноземних інвесторів. Зокрема, мова йде про офіційну зустріч, яку організувала компанія “Суперспрокс Україна” для своїх бізнес-партнерів. Крім своїх планів та робочих моментів, представники європейських фірм, які займаються виробництвом запчастин для мотоциклів, обговорили інвестиційну привабливість Житомира як плацдарму для інвестування. Зокрема, у прес-центрі Житомирської міської ради зібралися понад 20 успішних бізнесменів з Німеччини, Франції, Італії та Іспанії. Представники міської влади очікують тільки позитивних результатів від подібної співпраці, проте наперед забігати не хочуть.

>

“Ми дуже раді, що Житомир розглядається як потенційний об’єкт для інвестування. Тобто є можливість, що кошти інвестують у створення виробництв. Сьогодні Україна і Житомир зокрема є дуже привабливими для інвесторів з точки зору дешевизни робочої сили, і в той же час якісних працівників. Тому, безперечно, європейські та світові компанії щоразу активніше звертають на нас увагу”, – пояснив директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця.

За його словами, Житомир постійно пропонує та агітує інвесторів вкладати кошти в місто. Саме для цього і є індустріальний парк – потенційний плацдарм для всіх інвесторів.

“У нас є певні напрацювання з індустріальним парком, куди ми активно запрошуємо долучатися інвесторів. Проте ми готові працювати з конкретними інвесторами, спілкуватись про конкретні земельні ділянки і всіляко сприяти їм для реалізації своїх інвестиційних намірів. Наше завдання – забезпечити комфортну роботу бізнесу незалежно від того, скільки на підприємстві працює людей”, – сказав Костриця.

>

Він також зазначив, що кожен інвестор цінний для міста, адже вони платять податки, створюють нові робочі місця та заводять в місто валютну виручку від експорту продукції.

“Я маю надію, що результатом зустрічі стануть підписані інвестиційні наміри, які інвестори готові реалізувати в Житомирі”, – пояснив директор департаменту.

>

Нагадаємо, що на Житомирщині інвесторам запропонують для оренди понад 70 гектарів сільгоспземель.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги