Все для оборони: в Житомирі вироблятимуть більше БТР для української армії

737

Українська армія швидко посилиться сучасними БТР-4 завдяки потужностям ДП "Житомирський бронетанковий завод".

Фахівці підприємства вже успішно освоїли виробництво корпусів для цієї техніки. Наступний етап – повне виробництво бронетранспортерів БТР-4. Про це повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром".

"Сучасна та потужна легкоброньована техніка повністю українського виробництва швидше надходитиме до ЗСУ. ЖБТЗ вже відпрацював технічну документацію бронемашини. У найближчих планах підприємства – держвипробування та поставка БТР-4 на потреби МОУ, Нацгвардії та інших силових структур для посилення обороноздатності країни. Відтепер "Укроборонпром" зможе виготовити ще більше БТР-4 за держзамовленням", – заявив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

Бронетранспортер БТР-4Е – суто українська розробка, яка гідно конкурує зі світовими аналогами. Вітчизняний зразок легкої броньованої техніки має потужне озброєння, значну швидкість і надійний захист екіпажу. Майже 80 БТР-4Е посилили українське військо під час бойових дій на Сході країни.

Днями Президент України нагородив розробників БТР-4Е Державною премією України в галузі науки і техніки. Почесну відзнаку отримали фахівці ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром".

Варто зазначити, що у 2016 році Концерн розвивається в рамках стратегії "Український щит" – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема

Наши блоги