У Хмельницькому офіцерів підготували на інструкторів з «Тактичної медицини» Міжнародного зразка

18

До Держприкордонної академії прибули 8 інструкторів з Києва, аби навчити викладачів академії новій дисципліні «Тактична медицина» міжнародного зразка. Щоб на власні очі переконатися як проходить навчання інструкторів, приїхала керівник організації «Захист патріотів» Уляна Супрун. До слова, саме ця організація одна з перших почала доставляти українським військовим натівські аптечки.

Організація «Захист патріотів» була створена американською і канадською діаспорою і вже другий рік поспіль випускає курсантів. Оскільки у своєму штаті мають лише 11 інструкторів, то охоче відгукнулися навчити офіцерів Держприкордонної академії також стати інструкторами з дисципліни «Тактична медицина». Троє викладачів академії впродовж 4 днів проходили навчання, щоб навчати.

Один з інструкторів організації, Костянтин Корольов, розповів, що за чотири дні офіцери пройшли теорію, практику та склали екзамен. Після цього офіцерам видадуть сертифікати, що вони є інструкторами дисципліни. «Важливо, що кожен курсант буде розуміти, коли йому говорить інструктор бігти, то інструктор теж так само бігав», –  говорить Костянтин Корольов.

Полковник Олег Паномаренко розповів:  «Дисципліна «Тактична медицина» у нас вже викладається майже рік, –  говорить полковник. –  Ми запросили інструкторів з Києва, щоб отримати ліцензію на викладання дисципліни європейського зразка. Після навчання ми отримаємо сертифікати і матимемо право викладати як інструктори. Ми впроваджуємо у навчальний процес міжнародні стандарти, прийняті ЄС та НАТО. А сьогодні ми у ролі інструкторів  і придумуємо сценарій проведення таких занять».

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости