Лучанам покажуть «Середину світу»

444

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують лучан на презентацію книжки Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу».

Про це повідомляють організатори дійства.

«Книжка німецького автора Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» написана для підлітків, але зацікавить і дорослих читачів, бо проблематика твору значно ширша», - переконують організатори. Цей роман – тест на толерантність і адекватність, бо тут ідеться про інакших: про Філа, який закохався в однокласника, про його відлюдькувату сестру-близнючку та про ексцентричну маму. Сім’я мешкає у занедбаному маєтку на околиці провінційного містечка і чинить опір його жителям, які вимагають бути «як усі».«Кожен із нас носить в собі ножа», — констатує 16-річний Філ після всього, що з ним сталося.

Він та його сестра-близнючка — діти наймолодшої мами, яку коли-небудь бачило провінційне, сповнене пересудів та стереотипів, містечко. Як і з будь-якими дітьми, а згодом і підлітками, з ними трапляються найрізноманітніші історії, які загартовують їхній характер та юні серця.

Цю складну і зворушливу історію можна прочитати українською завдяки Ірині Загладько, яка переклала текст. Вишукані ілюстрації, якими тішився сам Андреас Штайнгьофель на одному із закордонних книжкових ярмарків, намалювала Оксана Була, яка теж відвідає презентацію у Луцьку спільно з літературним редактором книжки Катериною Перконос.

Захід відбудеться за участю перекладачки Ірини Загладько, художниці Оксани Були та літературного редактора Катерини Перконос у неділю, 29 травня. Початок – о 16.00. Адреса: вулиця Лесі Українки, 30

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости