Шацьку РДА очолив тимчасовий керівник

414

Відповідно до законодавства, виконувати обов’язки голови Шацької райдержадміністрації доручили першому заступнику голови райдержадміністрації Сергію Сидоруку.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА сьогодні, 30 травня.

Голова ОДА зауважив, що президент Порошенко підписав Ігоря Корольчука з посади голови Шацької РДА 26 травня. Відтак, Гунчик доручив першому заступнику голови райдержадміністрації Сергію Сидоруку приступити до виконання обов’язків очільника РДА.

«Прошу апарат облжержадміністрації надавати всебічну допомогу першому заступнику голови РДА при виконанні ним обов’язків голови», - резюмував Гунчик.

Нагадаємо, 31 березня 2015-го року Порошенко «Про призначення Ігоря Корольчука головою Шацької районної державної адміністрації Волинської області». Згодом подання на ім’я президента про звільнення з посади голови Шацької райдержадміністрації Ігоря Корольчука подав голова Волинської ОДА . Нагадаємо, нещодавно голова Шацької РДА повідомляв про та стверджував, що голова ОДА просив його більше не займатися вивченням цих питань.

Окрім цього, Інформаційне агентство Волинські новини повідомляло про те, що звільнення голови Шацької РДА нещодавно ініціював керівник ПП Флора Владислав Поляков - через конфлікт, у якому фігурує голова Волинської ОДА.Так, у середині березня голова РДА та заявив, що ці схеми покриває голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Одним із проблемних підприємств, що здійснюють господарську діяльність в Шацькому районі Корольчук назвав під керівництвом Владислава Полякова. Натомість на підприємстві звинувачення відкинули. І невдовзі керівник приватного підприємства «Флора» Владислав Поляков звернувся до Петра Порошенка

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги