На тренінг в Житомир приїде Міністр освіти і науки та дружина Президента

344

На тренінг в Житомир приїде Міністр освіти і науки та дружина Президента

27.05.2016

У рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, дружини Президента України Марини Порошенко 2 червня пройде спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» для 100 директорів, завучів шкіл та управлінців в галузі освіти нашої області.

Тренінг пройде в рамках програми по впровадженню інклюзивної освіти в Україні та за участі Марини Порошенко. На тренінгу буде присутня і Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

За словами Марини Порошенко, мета таких тренінгів – допомогти педагогам опанувати тематикою, надати практичні знання в напрямках нормативно-правової бази, шляхів пошуку і надходження фінансування, поділитися успішним досвідом пошуку шляхів ефективної взаємодії між органами влади та всіма причетними структурами.

Навчання проводитимуть педагоги-практики та представники громадських організацій, які активно займаються розвитком інклюзивної освіти в Україні і мають успішний досвід роботи щодо соціалізації дітей з особливими.

Тренінг проходитиме у Житомирському національному агроекологічному університеті. Розпочнеться він об 11:00, а реєстрація учасників з 10:00.

Нагадаємо, що в лютому 2015 року Марина Порошенко - передавала кунги військовим, а нещодавно відправляла із Житомира на відпочинок

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости