"Карпатська Січ" "моніторитиме" ревізіоністський захід угорських націоналістів на Верецькому перевалі

800

Про це йдеться в заяві організації за підписом її керівника Тараса Деяка, що її отримала редакція .

Як йдеться у документі " під насторожливою назвою "Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі".

Головним організатором приуроченої до річниці підписання Тріанонського мирного договору 1920 року, є скандально відомий своєю одіозністю давній член "Йоббіку" - Бейло Ковач, який являється депутатом Європарламенту, де йому в 2015 році було висунуто підозру в шпигунстві на користь РФ.

Захід є досить популярний на сторінках антиукраїнських ЗМІ в анонсах яких проглядаються натяки на відновлення "Великої Угорщини", частиною якої мають бути й українські землі. Ажіотажу додала участь не тільки представників угорської меншини та членів "Йоббіку", а й залучення до акції відомих угорців, наприклад чемпіона світу зі стрільби з традиційного лука на великі дистанції Йожефа Монуша, який своїм виступом намагатиметься символічно "об'єднати Карпатські гори з угорськими землями".

"І хоч офіційна риторика Угорської влади та деяких представників їх нац. меншини на Закарпатті залишається "нейтральною", щодо України (вони вказують, що заходи такого типу зміцнюють дружбу між Україною та Угорщиною), тверезомислячі люди, що слідкують за цією проблемою певний час, мусять розуміти, що це лише мирний спосіб втілення своїх імперських амбіцій щодо Закарпаття з боку Угорщини", - констатують у "Карпатській Січі".

Як наголошують в організації, "одним з головним завданням Карпатської Січі є боротьба з сепаратизмом в Закарпатті, як зі сторони проросійських сепаратистів (представники сепаратиських русинських чи комуністичних об`єднань) так і з подібними "Йоббіку" угорськими шовіністами. З цим завданням ми успішно справляємось з 2011 року, звісно, що зараз сили, а особливо фінанси ворога збільшилися в тричі, але ми за 5 років своєї діяльності разом з побратимами з сусідніх областей зуміли збудувати міцний націоналістичний фронт на Західній Україні, подолати який нашим ворогам буде не під силу".

"Якщо на даному заході нами буде помічено ознаки шовінізму щодо української Нації чи сепаратиські гасла та заклики, то це буде розглядатись як пряма загроза цілісності нашої держави та спроба дестабілізувати ситуацію на Закарпатті через маніпулювання на питаннях сторічної давності і буде закликом для нас боротись з діяльністю проугорських рухів на Закарпатті всіма можливими методами", - йдеться у документі, підписанму Тарасом Деяком.

31 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости