Наводити порядок на Житомирщині буде новий керівник поліції. ФОТО

377

Наводити порядок на Житомирщині буде новий керівник поліції. ФОТО

24.05.2016

В ГУНП у Житомирській області 24 травня представили нового керівника. Зокрема, віднині поліцейськими Житомирщини керуватиме В’ячеслав Печененко – військовослужбовець у третьому поколінні, який у 2011 році пішов на пенсію за вислугою років, а з 2014 року перебував у зоні АТО.

Печененко пройшов «гарячі» точки Донбасу у складі полку «Дніпро-1», а згодом й очолив його.

На представленні нового очільника Головного управління Національної поліції у Житомирській області були присутні голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, голова облради Анжеліка Лабунська, екс-керівник ГУНП у Житомирській області Валерій Рудик, обласний прокурор Любомир Війтович, начальник УСБУ в Житомисрькій області Володимир Пахнюк, радник Міністра ВСУ Віталій Француз, поліцейські, місцеві активісти.

«Печененко – один з тих чесних людей, яких я знаю, - відзначив під час виступу перший заступник Голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Вадим Троян. – У мене до тебе, В’ячеславе, єдине прохання – не підведи. Розмовляй з громадою, спілкуйся з людьми, будь відкритим».

Печененко у своєму першому зверненні до підлеглих та представників громадськості пообіцяв дотримуватися цих порад. Розповів, що в поліції у Дніпропетровську служить його син.

«Я радо готовий іти на діалог із громадою регіону, будемо виявляти проблеми і спільно вирішувати їх. Я відкритий до спілкування. Маємо навести порядок в області та повернути довіру мешканців регіону до людей у формі».

Троян також розповів про Печененка, коли той разом з підрозділом опинився під Іловайськом і як героїчно боровся до останнього та не йшов на домовленості з терористами.

Також, за словами Трояна, уже наступного тижня Печененко проведе віче, на якому будуть присутні співробітники апарату управління і також запрошуються громадськість Житомирщини.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги