Заступника командира взводу «ДНР» «Ювеліра» заочно судитимуть на Хмельниччині

33

Фото: novorossia.ws/video

Суд розпочав здійснення судового провадження стосовно 37-річного донеччанина, який був командиром взводу «ДНР». Чоловіка обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) КК України.СБУшники області здійснювали досудове розслідування за процесуального керівництва прокуратури області. Було встановлено, що обвинувачений добровільно вступив до терористичної організації так званої «ДНР», отримав позивний «Ювелір», зброю та посаду – заступник командира взводу терористичної групи.

Він неодноразово брав участь у збройних сутичках з силами антитерористичної операції поблизу Донецька в складі спеціальної диверсійно-розвідувальної групи. Своїми «бойовими досягненнями» хвалився в телефонних розмовах зі знайомою жителькою з Хмельниччини (Кам’янця-Подільського).

Порушник наразі перебуває на тимчасово окупованій території. Його оголошено в розшук.

Враховуючи норми Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей спеціального досудового та судового розслідування кримінальних правопорушень зазначеної категорії, до вказаної особи застосовується процедура заочного засудження.

Дії, передбачені ч.1 ст. 258-3 КК України, караються позбавленням волі на строк від  8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги