Хмельничани намагалися побити рекорд книги рекордів Гіннеса

416

Фото: khm.gov.ua

Разом з усією Україною, майже півсотні хмельничан долучилися до спроби побити рекорд книги рекордів Гіннеса. Перевершити світовий рекорд намагалися  в номінації «Найбільший мовний урок у світі.Одночасно урок англійської мови проводили у різних містах України у суботу,  28 травня. Такий урок також організувала й  Хмельницька міська центральна бібліотека.

А от учасниками уроку стали люди різного віку та професій. Наймолодшому учаснику – 8 років, а найстаршому – 67. Взяли участь також патрульні поліцейські міста.

«Це унікальна можливість взяти участь у встановленні Україною рекорду Гіннеса. Нова патрульна поліція разом із українцями будують нову державу, отже нам разом працювати, вивчати іноземні мови і рекорди встановлювати теж разом», – прокоментувала прес-офіцер Управління патрульної поліції Хмельницького майор поліції Алла Пампура.

Проект відбувається в рамках кампанії «Україна Speaking» та координується командою GoGlobal і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбувся в рамках Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Window on America.

«Це неймовірне відчуття, коли не просто проводиш урок, а розумієш, що від тебе і від кожного з присутніх залежить спільний результат країни. Атмосфера позитиву, злагодженості, бажання досягнути результату – відчувалася», – каже лідер групи, викладач англійської мови Олена Бахаровська.

Усі учасники активно спілкувалися англійською, та активно користувалися фразою «Would rather».

На уроці були присутні два спостерігачі, розпорядник та хронометрист.

Разом з усією Україною хмельничани долучилися до спроби перевершити існуючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса з одночасного проведення інтерактивного уроку англійської мови.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги