На Волині відзначать ювілей В’ячеслава Хурсенка

279

Вшанувати у Луцьку талановитого волинянина В’ячеслава Хурсенка приїдуть на запрощення його доньки Марії зірки шоу-бізнесу. Зі сцени облмуздрамтеатру Хурсенка у виконанні відомих українських співаків, - повідомляє .

Серед інших виступить переможець телепроекту "Голос країни" Павло Табаков. У цей вечір Павло виконає напрочуд потужну емоційно пісню «Тато, тато».

«Хоча трагічний випадок 2009-го обірвав життя В’ячеслава Хурсенка, проте Слава продовжує жити: в нашій пам’яті та у своїх піснях. А його «Віра, Надія, Любов…», «Крик белых журавлей», «Зростають у гніздечку соколята» – це те, що не має терміну давності», - йдеться у повідомленні.

На малій батьківщині відомого волинянина – селі Вербка Ковельського району – теж запланували хай і скромніші, та все ж пам’ятні заходи.

«Ініціативна група, куди ввійшли діячі культури і представники місцевої громади, домовилися біля хати, де виріс Слава, встановити пам’ятно-інформаційну дошку про цього талановитого чоловіка, за давньою традицією – посадити кущ калини. Є також думка при в’їзді до Вербки вивісити банер із написом, що в цьому селі минуло дитинство знаменитого письменника, композитора та співака», - розповідає заслужений працівник культури Іван Сидорук.

Сільській вулиці «Партизанська» присвоїти ім’я талановитого земляка мешканці Вербки чомусь не поспішили. Натомість лучани позитивно сприйняли ініціативу перейменувати в обласному центрі вулицю Московську на «імені В’ячеслава Хурсенка». Окрім того, на одній із центральних вулиць Луцька хочуть .

А на вихідні в сільському будинку культури заплановано концерт, де зберуться шанувальники творчості батька легендарних «Соколят»

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости