У Львові озеро очистять бактеріями

2.3т

У Львові озеро очищають за допомогою бактерій.

Таку методику в області застосовують вперше. Випробувати технології американців вирішили в парку "Піскові озера", що у Франківському районі Львова.

Експерти кажуть, що після обробки води спеціальним біоконцентратом, озера будуть прозорими та не смердітимуть.

Працівники з човнів виливали препарат у воду. Фахівці стверджують, що біорозчин не шкідливий ні для людей, ні для тварин. Адже це фактично ті ж бактерії, які живуть у водоймі, однак концентрація їх є набагато вищою -- 2 мільярди бактерій на один мілілітр води. А в озерах таких бактерій не вистачає.

"Торік очищували ці озера від мулу, водоростей, опалого листя звичайним способом -- вилучили понад 400 кубів сміття. Однак цього року водойми знову "цвітуть", замулюються, є неприємний запах, тому вирішили застосувати нову методику.. Використовуємо спеціальний біоконцентрат американського виробництва із вмістом бактерій. Придбали один літр біорозчину за шість тисяч гривень. Першого разу влили півлітра речовини у водойму, ще стільки ж виллємо туди через два тижні", - пояснив начальник управління екології та благоустрою міськради Львова Андрій Галушка.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги