, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Житомирі прощалися із загиблим десантником, який попри музичну освіту, пішов служити. ФОТО

19

У Житомирі прощалися із загиблим десантником, який попри музичну освіту, пішов служити. ФОТО

20.05.2016

На території 199 навчального Центру ВДВ у Житомирі зранку 20 травня військовослужбовці прощаються зі своїм загиблим побратимом.

Родислав Атішев півроку тому підписав контракт і розпочав службу, а у квітні в складі 81 бригади відправився у зону проведення АТО.

Разом з іншими десантниками Центру він виконував бойові завдання в Авдіївці, де о 14.30 18 травня отримав наскрізне поранення. Військовослужбовця врятувати не вдалося, адже снайперська куля, що увійшла у правий бік, пошкодила усі внутрішні органи.

Прапорщик Сергій Гриб розповідає про обставини загибелі Атішева. Каже, що стріляли професіонали, якраз туди, де не захищає бронежилет. Шансів вижити у хлопця не було.

Загалом, згадує Гриб, Родислав був дуже розумним, веселим і цікавим. За освітою він музикант, але наприкінці 2015 року виріши пов’язати своє життя з військовою службою і при першій нагоді, коли формувалася група в Центрі ВДВ, відправився захищати східні рубежі країни в одну з найгарячіших точок Донбасу.

Волонтер Сергій Адам’як, який вже близько року возить допомогу хлопцяв у зону АТО разом з Юлією Толмачовою, відзначає, що загиблого особисто не знав, але товариші і друзі розповідали про нього лише хороше.

Під час найближчої поїздки вони планують навідатися до підрозділу, де служив загиблий.

Родом Атішев з Бердичева, тому вже об 11.00 20 травня там планують провести прощання із загиблим земляком у будинку офіцерів, створюють «живий» коридор для зустрічі. Ховатимуть Родислава 21 травня.

До Житомира тіло загиблого привезли своєю автівкою волонтери медичної команди швидкого реагування «Ветерок».

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги