Тернопільській випускниці, чию вишиванку визнали найкращою, мама вишивала сукню півроку

833

У традиційному конкурсі на кращий вишитий український костюм в рамках загальноосвітнього свята «Випускник-2016» за результатами висновків комісії в номінації «Вишиване вечірнє плаття» перемогла випускниця Тернопільської школи №20 Катерина Семенець, повідомляє .

Катерину нагороджено грамотою управління освіти і науки Тернопільської міської ради та грошовим сертифікатом від Тернопільської міської ради на суму 1000 гривень.

– Ще з самого початку, коли йшлося про вибір випускного плаття, ми з мамою зупинилися на варіанті з вишивки, бо вишиванка супроводжує мене із самого народження, –розповіла кореспонденту “Погляд” Катерина Семенець. – Для створення саме вишитого плаття, багато ідей почерпнули в інтернеті. Сукню вишивала мама, часові рамки – орієнтовно півроку. Я задоволена результатом.

Також під час випускного відзначили й інших учасниць конкурсу.

Як зазначив ведучий випускного Сергій Притула, Тернопіль – перлина Західної України. У Тернополі живуть найкрасивіші, найрозумніші, найталановитіші дівчата і жінки, які вміють вишивати найбарвистіші в світі вишиванки. А якщо не вміють, то знають, де їх купити.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости