Безробітних жінок на Тернопільщині вчили робити японські квіти

447

На засідання клубу «Берегиня» у Бережанах жінок навчали робити квіти. На зустріч із безробітними жінками завітала молода майстриня Оксана Стефанів. Для жінки хобі перетворилось у підзаробіток.

«Хочу поділитися з вами своїм захопленням, – звернулась до присутніх. – Мова йде про чудові квіти, виготовлені у техніці канзаші. Це прикраси для волосся, які використовувалися і використовуються у традиційних японських, а також китайських зачісках: різноманітні шпильки, палички, заколочки, гребінці. Інколи така прикраса коштувала більше, аніж кімоно. Про ці квіти і про те, як їх робити, я дізналася з Інтернету, коли перебувала у декретній відпустці. Дуже хотілося, щоб і у моєї маленької донечки були такі квіточки. З цього й усе почалося. Виготовлення прикрас із тканини стало моєю улюбленою справою і… додатковим маленьким заробітком».

Оксана Стефанів провела майстер-клас для учасниць засідання, які з допомогою майстрині навчилися виготовляти елементи для прикрас: яскраво червоні маки, рожеві троянди, ромашки, різноманітні листочки… Також Оксана презентувала присутнім виставку своїх готових виробів.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости