Вже не вперше: лікарня на Київщині зберігала людські останки у колодязі

896

У Яготпнської лікарні, яка зберігала людські останки у колодязі, поліцейські вилучили медичну документацію, а головного лікаря викликали до губернатора.

На даний час працівниками поліції проводиться перевірка по утилізації відходів та вилучена медична документація з архіву лікарні?ќ, - зазначили в Яготинській районній державній адміністрації.

Крім того, за даними Яготинської РДА, головний лікар місцевої центральної лікарні був на особистому прийомі у заступника губернатора, де надавав пояснення з цих питань.

У серпні поточного року комунальна служба виявила 40 пакетів з людськими останками на центральному кладовищі в Яготині. Виявилось, що це біологічні відходи лікарської практики місцевої лікарні.

Довідка: органічні медичні відходи хворих (тканини, органи, частини тіла тощо) належать до відходів категорії В. Згідно з законодавством, відходи категорії В після знезараження передаються на підприємства, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та мають відповідне сертифіковане обладнання.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости