Книга вінницького історика про Вінницю стала популярною серед іноземних туристів

37

24 травня в обласній бібліотеці ім. Тімірязєва відбулася презентація книги-хроноскопу вінницького історика Олександра Федоришена «Вінниця. Історія іншого часу».

Гортаючи сторінки книги можна умовно перенестися у 1914 рік та прогулятися тодішньою Вінницею.

«Це книга-хроноскоп, книга - погляд, це своєрідна машина часу Вінниці історичної давнини. Дана книга це екскурсія містом, яким ви вже не прогуляєтеся. Вона описує розріз одного дня, серпень 1914 року. Це фактично переддень катастрофи, катастрофи з великої літери. Мова йде про глобальний збройних конфлікт, який потім став Першою світовою війною», - каже автор книги О. Федоришен.

Книгу автор у Вінниці презентує вже втретє, але слухачів не меншає, повна зала людей вслуховується у слова юного історика та згадує в уяві, той чи інший будинок, про який він розповідає.

Сама книга-хроноскоп «Вінниця. Історія іншого часу» немає фактичного поділу на розділи. В ній події одного дня описуються суцільним текстом, який перетинається фотосвітлинами початку 20 століття. Також до видання увійшли поштові листівки та документи з приватних колекцій, які раніше не були відомі вінничанам.

За словами автора, світлини в книзі це величезний масив Державного архіву Вінницької області, медіа-контенту «Вінницького історичного товариства», а також світлини вінницьких колекціонерів.

На створення книги було витрачено 2 роки. Книга-хроноскоп вийшла накладом у 500 примірників. Але найближчим часом планується випустити, ще таку ж кількість.

Олександр Федоришен розповідає, що книга має велику популярність серед іноземних туристів, через свою двомовність. Книга викладена двома мовами – українською та англійською.

Під час презентації книги один екземпляр книги був подарований бібліотеці імені Тімірязєва.

ВИННИЦА.info

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости