, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

На чемпіонаті з рукопашного бою до учасників звернулася донька загиблого комбата

25

На чемпіонаті з рукопашного бою до учасників звернулася донька загиблого комбата

17.05.2016

На базі спортивного комплексу «Динамо» у Житомирі 16 травня стартував чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою.

Подібні змагання проводяться з 2010 року, втім цьогоріч Чемпіонат присвячений пам’яті Героя України, командира 1 батальйону 95 бригади Тараса Сенюка, який загинув два роки тому під час виконання бойового завдання у зоні АТО.

Присутня на заході вдова загиблого Ольга Сенюк подякувала за організацію змагань, побажала учасникам перемоги і висловила сподівання, що чемпіонат стане традиційним саме у такому форматі.

«Світла пам’ять наближає до перемог. Доки ми пам’ятатимемо подвиги, відвагу і відданість присязі наших захисників, перемога буде за нами», - відзначила вдова десантника.

«Мені приємно, що змагання назвали в честь мого тата, - звернулася донька Тараса Сенюка. - Переможе сильніший і той, хто цього дуже хоче».

Чемпіонат відвідали також представники влади міста та області, військові командири, які звернулися до учасників змагань, наголошуючи, що вони вже показали себе на полі бою під час участі в АТО та обороні східних рубежів держави, а тепер сильніші визначаться і у бою рукопашному.

На одному килимі змагались 6 команд ЗСУ - представники Сухопутних, Повітряних військ, Військово-морських сил, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій і команда представників курсантів військових Вишів.

На другому килимі - 6 команд від Високомобільних десантних військ ЗСУ – представники десантних бригад і навчального центру ВДВ.

Усього на Чемпіонаті заявлено на участь 104 спортсмени-військовослужбовці.

У фіналі, який відбудеться 17 травня о 13:00 зустрінуться переможці двох килимів у кожній з категорій.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги