Достойний виступ: волинські каноїсти змагалися у Москві

961

Після трьох поспіль бронзових медалей чемпіонату Європи українські каноїсти нарешті завоювали "срібло" в четвірці на дистанції 1000 метрів.

Про це повідомилиу Федерації каное України.

Першу медаль Україні на змаганнях в Москві принесли южненець Денис Коваленко, полтавчани Денис Камерилов, Едуард Шеметило та львів’янин Віталій Вергелес – 3.26,736. Крім того, Едуард Шеметило посів сьоме місце на дистанції 1000 метрів (4.02,152), а Юрій Вандюк з Андрієм Рибачком з Ковеля стали п’ятими на цій же дистанції в двійці – 3.41,868.

Крім того, в цей день українські веслувальники вийшли у фінали чотирьох видів спринтерської програми.

В двох кваліфікаційних заїздах Юрій Вандюк та Андрій Рибачок на стартовому відрізку були поза межами першої трійки, а потім до самого фінішу надолужували прогаяне: в першому випадку – це не вдалося, а в другому – українці все ж таки зачепилися за жадане третє місце.

У фіналі вони стартували в групі лідерів – на позначці "250 метрів" займали п’яте місце з відставанням 0,7 секунди від другої позиції, лідери - росіяни Коровашков/ Первухін вже тоді везли опонентам дві секунди. А ось на половині дистанції Вандюк/ Рибачок суттєво здали позиції – стали восьмими. За 250 метрів до фінішу - сьомі з відставанням 1,5 секунди від "бронзи" та вдвічі більшим від "срібла". На фінішному відрізку дистанції 1000 метрів такі відриви цілком відіграються, адже багато хто починає фізично "просідати". Українці фінішували потужно, але це вистачило лише для того, щоб посісти п’яте місце на дебютному для себе дорослому чемпіонаті Європи.

Наступним стартом для Юрія Вандюка та Андрія Рибачка стане молодіжний чемпіонат Європи, який відбудеться в Пловдиві 14-17 липня

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости