До Житомирського СІЗО знову намагались передати наркотики

28

До Житомирського СІЗО знову намагались передати наркотики

Фото: прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

24 Травня 2016,11:14

23

Учора, 23 травня двом ув’зненим, які перебувають під вартою у слідчому ізоляторі Житомирської установи виконання покарань (№ 8), намагалися передати наркотики.Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

“Під час догляду передачі для ув’язненого виявили вшитий у шві спортивної кофти медичний бинт, просочений рідиною коричневого кольору. Спортивну кофту із, ймовірно, наркотичною речовиною, передавала знайома ув’язненого на прохання невідомих їй осіб. Годиною пізніше під час догляду продуктової передачі для іншого ув’язненого виявили кристалічну білу речовину невідомого походження (ймовірно – амфетамін) та приховані 4 сім-карти до мобільного телефону. Усе виявлене вилучили та направили на експертизу. Жінка, яка передавала пакунок, пояснила, що передачу її попросили передати ув’язненому незнайомі особи, які за телефоном представились найкращими друзями її родичів”, – йдеться у повідомленні.

Обидві події внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань віповідно до чинного законодавством України, на теперішній час проводяться досудові розслідування Житомирським відділом поліції ГУНП в області.

>

Нагадаємо, що до в’язниць у Житомирі та Коростені намагалися передати наркотики в буряці і в маслі.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги