Кліщі атакують: на Тернопільщині склалася складна ситуація, зафіксовано Лайм-бореліоз

905

На Тернопільщині складна ситуація із зростанням числа укусів кліщів та поширенням захворювання, що вони переносять – хворобою Лайма. З початку року в області зареєстровано 690 укусів кліщів. Найбільше звернень – 433 – у Тернополі.

Як повідомляє "Сайт міста Тернополя", за результатами дослідження кліщів, знятих із потерпілих, на інфікованість бореліями з 294 особин у 60 екземплярах виявлені позитивні знахідки.

На сполох б’ють не тільки медики, а й тернополяни. Нещодавно на сайті міської ради з’явилось звернення від мешканців міста з проханням провести у парках Тернополя заходи зі знищення кліщів.

– Ми, мешканці м-ну Кутківці, що проживають біля парку "Загребелля", просимо вас виділити кошти на проведення дезінфекції проти кліщів, яка уже декілька років тут не проводиться, – розповідає Репортеру тернополянка Ольга. – У зв’язку із цим укуси кліщів дуже почастішали та вже є випадки хвороби Лайма-бореліоз, зокрема, у дітей. У парку, окрім мешканців прилеглих районів, люблять відпочивати багато людей нашого міста. Просимо вашої допомоги, оскільки самотужки з цією проблемою справитись нам не вдається.

До слова, майже 90% покусів кліщів трапляються саме в парках міста. Найбільше – у парку Національного відродження. У травні там провели дезінфекцію.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости