На Закарпатті очікується конфлікт українських та угорських націоналістів

1.3т

4 червня чергова річниця Тріанонського мирного договору 1920 року, тому напередодні на Верецькому перевалі праворадикальна партія Угорщини "Йоббік" організовує мітинг під назвою “Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі”.В мітингу прийме участь чемпіон світу зі стрільби з традиційного лука на великі дистанції Йожефа Монуша, який своїм виступом намагатиметься символічно "об'єднати Карпатські гори з угорськими землями".

Випадково, або ні але саме 4 червня на Закарпаття запланований приїзд Голови Державних зборів Угорщини Ласло Кевера.

Зрозуміло, що така активність угорських націоналістів не буде поза увагою їх українських «колег» більш,як ймовірно,що можна очікувати між ними конфлікт.

Нагадаємо, що українські націоналісти добилися закриття в Берегові офісу лідера "Йоббіка" та депутата Європарламенту Бели Ковача.

Думаємо, що річниця Тріанонського мирного договору 1920 року за яким Підкарпатська Русь, перейшла до складу Чехословаччини буде використана обома праворадикальними організаціями, для самопіару.

Як видно з фото, як одні так інші використовують однакові стилі та методи проводження свої акцій.

Ще досить цікава, але не поширена історична деталь, як стверджують деякі історики та археологи встановлений на Веряцькому перевалі пам'ятник 1100-річниці переходу угорців через Карпати, не відповідає історичні правді. Угорці через Карпати ніколи не переходили, а потрапили в Дунайську низовину через нинішню Молдову та Румунію. Як відомо історію пишуть переможці, які і подають її в потрібному для себе руслі.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости